Закрити

 

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ НА ПРАВО ОРЕНДИ – ЧАСТИНИ НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ В БУДІВЛІ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ, ПЛОЩЕЮ 116,0КВ.М, ЗА АДРЕСОЮ: М. СМІЛА, ВУЛ. 40 - РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, 18

             Оголошення про проведення аукціону на право оренди – частини нежитлових приміщень на першому поверсі в будівлі Будинку дитячої та юнацької творчості, площею 116,0кв.м,  за адресою: м. Сміла, вул. 40 - річчя Перемоги, 18

1. Інформація про орендодавця та балансоутримувача:

1.1. Інформація про Орендодавця (найменування, його місцезнаходження і контактні дані):

ОГОЛОШЕНІ АУКЦІОНИ З ПРИВАТИЗАЦІЇ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА У ЧЕРВНІ-ЛИПНІ 2022 РОКУ

 

  ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН ТА СУБ"ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА!

У червні-липні 2022 року заплановані аукціони з приватизації обєктів комунальної власності. За довідками звертатися в управління економічного розвитку  за телефонами: 2-41-41, 2-04-09.

АКТУАЛЬНІ АУКЦІОНИ З ПРИВАТИЗАЦІЇ ТА ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

До уваги суб'єктів підприємництва та мешканців міста Сміла!

Актуальний перелік оголошених аукціонів з приватизації та оренди комунального майна, які заплановані в травні 2022 року. За довідками звертатися в управління економічного розвитку за телефонами: 20-41-41, 2-04-09.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СМІЛЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у обговоренні проекту Стратегії економічного розвитку Смілянської міської територіальної громади, розробленого спільно з експертами Київської школи державного управління ім. С. Нижного.

Презентація проекту та обговорення відбудуться 16 лютого у Міському Будинку Культури (вул. Соборна, 100) з 1200 год.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Захід буде проведено з дотриманням всіх карантинних обмежень. Учасникам просимо мати сертифікат про повну вакцинацію або негативний ПРЛ - тест на відсутність СОVID - 19. 

Оголошені аукціони з продажу об’єктів комунальної власності  (мала приватизація), які проводяться в січні 2022 року:

До відома смілян! Оголошені аукціони з продажу об’єктів комунальної власності  (мала приватизація), які проводяться в січні 2022 року:

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ "СТРАТЕГІЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ"

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки по проекту «Стратегія економічного розвитку Смілянської міської територіальної громади до 2030 року»

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2030 РОКУ»

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки по проекту «Стратегія розвитку Смілянської міської територіальної громади до 2030 року»

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ НА ПРАВО ПРОДОВЖЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ – ЧАСТИНИ ДИМОВОЇ ТРУБИ ТА ТЕХНІЧНОГО МАЙДАНЧИКА КОТЕЛЬНІ № 25, ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 8,0 КВ.М ЗА АДРЕСОЮ М. СМІЛА, ВУЛ. МАЗУРА, 34

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ НА ПРАВО ПРОДОВЖЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ – ЧАСТИНИ ДИМОВОЇ ТРУБИ ТА ТЕХНІЧНОГО МАЙДАНЧИКА КОТЕЛЬНІ № 25, ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 8,0КВ.М ЗА АДРЕСОЮ М. СМІЛА, ВУЛ. МАЗУРА, 34

 

ОГОЛОШЕННЯ: 30.12.2021 В ЕЛЕКТРОННІЙ ТОРГОВІЙ СИСТЕМІ ПРОВОДИТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ОБ’ЄКТА МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ

До відома мешканців міста

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

__.__.2022 о ____________.

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн