Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Заключний етап курсів підвищення кваліфікації ДНЗ «Смілянський ЦППРК»

Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України Державного вищого навчального закладу «Університету менеджменту освіти» (плану-графіку підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних кадрів освіти на 2018 рік) та плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області з 03 по 07 вересня 2018 року  завершився ІІІ заключний етап курсів підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до яких долучились і представники  Державного навча

Всеукраїнський вишкіл «Джура – прикордонник»

           Міністерство молоді та спорту України як головний органу системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері національно –патріотичного виховання, бере активну участь у підготовці та  проведенні заходів, що сприяють формуванню у молоді патріотизму і духовності, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне України.

АКЦІЯ "Я-УКРАЇНЕЦЬ І ЦИМ ПИШАЮСЬ!"

23 серпня Україна відзначає державне свято, присвячене одному з державних символів України - День Державного Прапора України, адже саме 23 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради.

Можливість жити без цигарки

Тютюнопаління – одне з найбільш поширених видів побутової токсикоманії, найпоширеніша у всьому світі шкідлива звичка.

Стартує проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади

Мрієте стати держслужбовцем чи хочете дізнатися як функціонують органи влади? Маєте ідеї, пропозиції та бажання змінювати країну на краще?

Тоді проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади саме для Вас! Ви зможете дізнатися як працюють органи влади, отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.

СПИСОК НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ ТВОРЧО ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ ТА МОЛОДІ м. СМІЛА у I півріччі 2018 року

№ п/п

П.І.Б.

Місце навчання

Досягнення

1

Бакай Єлизавета

Навчально-виховний комплекс «Загально - освітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум»

Запрошення на форум

        Повідомляємо, що  за сприяння Міністерства молоді та спорту України в партнерстві з Донецькою обласною держадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з 23 по 25 травня у м.Святогірську на Донеччині  відбудеться  ІІ Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії». Запрошуються представники центрів юнацтва, центрів краєзнавства і туризму, бібліотечних закладів, а також молоді працівники, які мають бажання розвивати мережу молодіжних центрів в Україні.

Молодіжна екологічна акція «Зробимо Україну чистою»

            21 квітня 2018 року у м.Сміла  відбулася молодіжна екологічна акція «Зробимо Україну чистою».

Профорієнтаційний квест «Світ робітничих професій»

12 квітня у Державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбувся профорієнтаційний квест «Світ робітничих професій» для учнів загальноосвітніх шкіл м.Сміла,  Смілянського і Кам’янського районів. До заходу долучилися  роботодавці та представники Смілянського міськрайонного  центру зайнятості. 

Фестиваль «Мереживо весняних барв»

«Мереживо весняних барв» -  під такою назвою проходив фестиваль  10 квітня 2018 року в ДНЗ Звенигородський ЦППРК» в рамках Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На фестивалі свою творчість показали і учні навчального закладу – ДНЗ «Смілянський ЦППРК» Роман Люлька та Сєрєнков Олег під керівництвом художнього керівника  Маштабей Світлани Олександрівни.

Фестиваль зібрав представників м.Сміла, м.Умань, м.Монастирище та м.Звенигородки.

Реєстрація на сайті

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

Газета Сміла

 

 

ТЕЛЕРАДІОМОВНА СТУДІЯ "ТЯСМИН”

Профіль у соціальній мережі

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ