Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Онлайн трансляция

Визначено переможців творчого конкурсу «Сміла – непереможна!»

        До Дня визволення м. Сміла від фашистських загарбників, з метою реалізації засад державної молодіжної політики в м. Сміла, художньо-естетичного та національно-патріотичного виховання дітей і учнівської молоді, виявлення та підтримки  творчо обдарованої  молоді міста,  розкриття  її потенціалу  у січні – лютому 2018 року проводилася міська виставка-конкурс робіт дитячої та юнацької творчості «Сміла -  непереможна!»

 

Засідання координаційної ради з питань молодіжної політики.

16.02.2018 в управлінні освіти, молоді та спорту відбулось засідання координаційної ради з питань молодіжної політики. У засіданні взяли участь відповідальні працівники  управління освіти, молоді та спорту,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу ювенальної превенції Смілянського ВП ГУНП в Черкаській обл., відділу культури, Будинку дитячої та юнацької творчості, ДЮСШ «Олімп», навчальних закладів СКХТ, СПЕК, ЦППРК, міської лікарні ім. Н. Семашка. Заслухано інформацію6

Засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

       16.02.2018 в управлінні освіти, молоді та спорту відбулось засідання координаційної ради з питань національно -  патріотичного виховання. У засіданні взяли участь відповідальні працівники  управління освіти, молоді та спорту,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу ювенальної превенції Смілянського ВП ГУНП в Черкаській обл., відділу культури, Будинку дитячої та юнацької творчості, редакції КП «Медіа – Сміла», навчальних закладів СКХТ, СПЕК, ЦППРК, НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№3 – колегіум».

Заслухано інформацію:

«Афганістан болить в душі моїй»

         15 січня 2018 року в приміщенні міського краєзнавчого музею відбулося засідання  круглого столу молодіжного громадського активу міста «Афганістан болить в душі моїй». Саме цього дня, 39 років тому, відповідно до укладених в квітні 1988 року Женевських угод про політичне врегулювання становища навколо ДРА, у 1989 році відбулося виведення військ з території Афганістану.

Заходи щодо дня визволення Сміли

      Особливою  для жителів м.Сміла є дата 29 січня. Саме в цей день 79 років тому визволили від фашистських загарбників наше рідне місто. З цього приводу, за підтримки відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту  на центральній площі міста відбулась молодіжна акція «Листівка пам’яті». Учасники молодіжного активу міста пройшлись по вул. Соборній, вул. Незалежності, бульвару О.Бобринського, вітали та дарували перехожим   виготовлені вітальні конверти та листівки, розповідали дітям та підліткам про важливість цього дня.

Засідання міського молодіжного громадського активу міста

24.01.2018 в малому залі будинку культури відбулося перше в цьому році засідання молодіжного громадського активу міста. На засіданні обговорювались заплановані відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спору молодіжні заходи на січень – лютий.

Молодіжна акція «Ланцюг єднання».

22 січня 2018 року на центральній площі міста  біля Будинку Рад відбулась молодіжна акція «Ланцюг єднання» організована  відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту присвячена Дню Соборності України. До  акції в якій взяла участь учнівська та студентська молодь залучились мешканці та гості міста будь-якого віку. 

Біля Будинку Рад учасники дружньо взялись за руки створивши на площі єдине коло, заспівали гімн України, поклали квіти до пам’ятника Небесної Сотні.

 

                 Відділ молоді та спорту

Новорічне свято для смілянської малечі

          22 грудня 2017 року в приміщенні Черкаського міського будинку культури ім. І. Кулика (м. Черкаси, вул. Благовісна, 170)  відбулося новорічно-різдвяне свято для дітей соціально незахищених категорій. За підтримки управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради 15 дітей відвідали новорічне свято, переглянули виставу та отримали подарунки.

           Загалом новорічні вітання та подарунки отримало 64 дитини соціально незахищених категорій м.Сміла.

 

Молодіжна акція «Твоє життя в твоїх руках» до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

       1 грудня- Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Саме з цього приводу за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту на центральній площі міста Сміла відбулася молодіжна акція «Твоє життя в твоїх руках».  Незважаючи на несприятливі погодні умови, в акції приймали участь  учні загальноосвітньої школи №10, гімназії ім.В.Сенатора, студенти СКХТ, які принесли з собою виготовлені власноруч буклети з інформацією про можливі шляхи захворювання  СНІДом та про профілактичні заходи. 

Шановні колеги!

10.2017 №4657/01.1-19 « Щодо проведення ІІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» повідомляємо, що українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки III Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться 2 грудня 2017 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

Реєстрація на сайті

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

Газета Сміла