Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Онлайн трансляция

Команда «Явір - Олімп» - Чемпіони України.

У Харкові з 5 по 9 березня відбулися фінальні змагання Чемпіонату України з футзалу серед юнацьких команд U – 11 (2007 – 2008 р.н.), у яких брала участь команда «Явір - Олімп» м. Сміла. У Чемпіонаті взяли участь 43 команди з усіх областей України, до фінальної частини вийшли 8 найсильніших команд. Гравці та тренер команди ставили перед собою максимальні завдання на кожну гру,  і треба відмітити, що за весь Чемпіонат не програли жодну гру.

Перемога на Чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства!

01 - 02 березня 2018 року у м. Київ відбувся Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮШОР.      У змаганнях брала участь команда  ДЮСШ «Олімп» у складі чотирьох осіб та тренера - представника Катерини Чернявської.  Гноєва Ольга виборола  ІІІ місце серед  41 учасниці з таким результатом: біг 60 м – 8,50 с.; стрибки у довжину – 5, 22 м. Вітаємо Олю з високим результатом та бажаємо подальших перемог!

Відділ молоді та спорту

Підсумки Відкритого Чемпіонату міста з волейболу.

03 березня у НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів «Лідер» відбувся останній тур та урочистості з нагоди закриття Відкритого Чемпіонату м. Сміла з волейболу сезону 2018 року, який проходив під гаслом «Патріоти Смілянщини – рідній Україні». Чемпіонат вже став традиційним і проходив вшосте. У Чемпіонаті брали участь шість команд із міст Сміла, Городище та дві команди з Черкаського району. Переможцем змагань стала команда «Ураган» м. Сміла, представник команди Олександр Тучинський, друге місце посіла команда «Орізон - Навігація» м.

Завершено Чемпіонат міста з футзалу на Кубок міського голови.

04 березня у спортивному залі стадіону «Авангард відбувся  останній тур зимового Відкритого  Чемпіонату м. Сміла з футзалу на Кубок міського голови та  урочиста церемонія закриття та нагородження переможців і призерів змагань. Цього року за перемогу змагалося 10 команд із м. Сміла та Смілянського району.  У безкомпромісній боротьбі перемогу у Чемпіонаті здобула команда «Явір»  с. Балаклея Смілянського району, представник команди - Микола Сіроштан.  Друге  місце  посіла  команда  «Патріоти»

Чемпіонат міста з футзалу.

Результати сьомого туру чемпіонату м. Сміла з футзалу на «Кубок міського голови»:

«Колос»  с. Березняки - «Вілтон» м. Сміла  - 3:7;

«Ренесанс» м. Сміла  - «Шева» м. Сміла  - 4:5;

«Авангард» м. Сміла   -  ФК «Балаклея» с. Балаклея  - 6:4;

«Патріоти» м. Сміла   - «Явір» с. Балаклея  - 7:8;

«Граніт» с. Малосмілянка  - «Олд Стар» м. Сміла  - 3:4.

«О Спорт! Ти-Мир!»

   Під таким девізом 25.02.2018р, в ЗОШ №10 проводився Відкритий Чемпіонат

 м. Сміли з традиційного карате, серед дітей віком від 6 до 13 років і кадетів вікової категорії 14-15 років. В змаганнях приймали участь більше 80 учасників

 м. Вознесенська Миколаївської обл..- СК «Дай-Дзі», м. Черкас- ШТК «Окінава», Смілу представляли ДЮСШ «Олімп» і СК «СПАРТА».

   За підсумками змагань на 1-місце вийшла Черкаська ШТК «Окінава», 2- місце виборола Смілянська ДЮСШ «Олімп», 3- місце вихованці СК «Дай-Дзі»

м. Вознесенська, на 4-місці СК «СПАРТА».

Відкритий Чемпіонат міста з волейболу.

24 лютого у НВК «Лідер» відбувся шостий, передостанній тур Чемпіонату м. Сміла «Патріоти Смілянщини – рідній Україні».

Результати шостого туру:

«Орізон - Навігація» - «Зоря» - 3:1;

«Легіон» - «Ураган» - 0:3. Турнірна таблиці після шостого туру:

«Ураган» - 14 очок,

«Орізон  - Навігація» - 11 очок,

«Зоря» - 8 очок,

«Легіон» - 6 очок

«Байбузи» - 3 очка,

«Городище» - 3 очка.

Перемога юних легкоатлетів

20 – 21 січня у м. Черкаси відбувся відкритий командний чемпіонат Черкаської області з легкої атлетики. У змаганнях брала участь команда ДЮСШ «Олімп» м. Сміла  у складі шести спортсменів, тренер  Катерина Чернявська.  І місце посіли Ольга Гноєва (стрибок у довжину) та Гліб Шунько (потрійний стрибок у довжину). ІІ місце посіли Поліна Діхтяр (стрибок у довжину),  Гліб  Шунько (стрибок у довжину) та Тетяна Овчаренко (потрійний стрибок у довжину). Збірна команда м. Сміла посіла  загальнокомандне ІІ місце після команди м. Черкаси.

Кубок міського голови

21 січня у спортивній залі спорткомплексу  «Авангард» відбувся ІІ тур  зимового  відкритого чемпіонату  м. Сміла з футзалу на  «Кубок міського голови».

 Результати ІІ туру змагань:

«Ренесанс» м. Сміла – ФК «Балаклея» с. Балаклея – 4 :2;

«Шева» м. Сміла - «Авангард» м. Сміла – 5:3;

«Колос» с. Березняки  –  «Граніт»  с. Малосмілянка – 2:9;

«Олд стар» м. Сміла – «Явір» с. Балаклея –7 :3;

«Патріоти» м. Сміла – «Вілтон» м. Сміла – 2:4.

Відділ молоді та спорту

М’яч над сіткою

20 січня у спортивні залі НВК «Ліцей – загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів «Лідер» відбулося відкриття та І тур відкритого чемпіонату міста з волейболу серед чоловічих команд «Патріоти Смілянщини – рідній Україні». У змаганнях беруть участь шість команд: «Легіон», «Орізон - Навігація», «Ураган» із м. Сміла, «Городище» м. Городище, «Заря» с. Руська Поляна та  «Байбузи» с. Байбузи Черкаського району.

Реєстрація на сайті

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

Газета Сміла