Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

05.08.2020 | 16:05

У суботу, 8 серпня, на колишньому військовому летовищі поблизу Ротмістрівки відбудеться грандіозне, яскраве авіашоу "ЯСЛА-2020" – «Я люблю Саміт Любителів Авіації». Це вже другий авіафест.

Офіційне відкриття - о 16.00, але знайомство з технікою, фотосесії, спілкування з людьми, закоханими в небо, насичений активний відпочинок, купа незабутніх вражень - цілий день. Про це інформують організатори.

На одному виставковому майданчику можна буде побачити майже півсотні саморобних повітряних літальних апаратів, які доставлять із різних куточків України.

- Торік на фестивалі було представлено до 40 літальних апаратів, не рахуючи парапланів, парамоторів, з них до 25 – аматорської конструкції. Цьогоріч уже встигли зареєструватись власники 40 літальних апаратів, - повідомив заступник голови ГО «Черкаська обласна федерація парапланеризму, парапланерного та мотопарапланерного спорту ПАРААРТ» Володимир Осичнюк. – Ми пишаємося тим, що – вперше за 30 років від часу проведення у Україні останнього масштабного авіазаходу, присвяченого конструкторам-аматорам - нам вдається об’єднати людей, що самі конструюють, модернізують, будують літальні апарати, вносять свіжу конструкторську думку і винахідливість у сферу авіації, у потужну спільноту однодумців. Цього року ми запланували ряд майстер-класів, що допоможуть аматорам авіації вирішити ряд проблемних питань – наприклад, вироблення стратегії стосовно легалізації цього виду авіації.

Якщо минулорічний фест робили вчотирьох, то тепер команда організаторів складає близько 20 осіб. Долучаються і волонтери. Окрім того, навіть працюють над відкриттям у Ротмістрівці авіаклубу, який буде розвивати малу авіацію та авіамоделювання.

Авіатори приїдуть ще в пятницю, а всі основні заходи розпочнуться в суботу. Проте і в неділю планується ряд заходів. Запрошують також людей з наметами, адже територія у селі досить гарна.

– Щоб провести авіаційний фест, необхідно дотримуватись декількох умов. Зокрема, мати зареєстровану злітну смугу або приземлитися на геоточку. Черкаський аеропорт немає сертифікованої полоси і тому на нього немає фізичної і юридичної можливості прилетіти літакам, тож проводимо захід в селі, а не в Черкасах. Там зараз проводять роботу з реєстрацією полоси, водночас наголошу, що аеропорти на зразок черкаського – це режимні об’єкти, а такі фести домашні проводяться якраз на польових аеродромах, – розяснив Володимир Осичнюк.

Долучився до організації фесту і черкаський ротарі клуб, ряд інших небайдужих осіб.

– Для мене після першого польоту стало все на місця. Це відчуття свободи і я з радістю долучився до організації цьогорічного фесту. Хочеться, щоб більше людей приїхали, подивилися, потрогали літаки, – каже учасник Володимир Полянський.

– Це реклама авіамоделюванню, авіагалузі. Майбутнє людства за науковими розробками. І хочемо, щоб діти знайомилися з цим всим і через якийсь час самі робили проект в авіагалузі, тому ротарійці долучилися до цього, – каже мисткиня Олеся Теліженко.

А розважатимуть глядачів різні гурти, зокрема, і «Спів братів».

Оскільки організатори все роблять власними силами, то участь у фесті буде символічна – це близько 100 гривень з дорослого, але безкоштовно для дітей.

За матеріалами "Прочерку"

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

24 вересня

14:30 - чергове засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Надання житлових субсидій

КЕС

 

ОБЮ

 

covid-19

 

 

 

 

NSZU