ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

30.06.2020 | 10:20

На Черкащину з «дорожньою» інспекцією завітав керівник Укравтодору Олександр Кубраков. В області він оглянув об’єкти, які відновлюють у межах президентської програми #великебудівництво. Зокрема, оглянув, як триває будівництво шляхопроводу на ділянці дороги Н-08 на Золотоніщині, а також дороги Н-01 у Смілянському та Городищенському районах.

Загалом, за словами керівника Укравтодору, побаченим він задоволений, так само як і темпами робіт. Цьогоріч по області у межах #великебудівництво мають амбітні плани відновити 234 кілометри доріг державного значення. Тож, додав Олександр Кубраков, фінансування не припинятимуть.

– У ході чергового візиту приїхав проінспектувати, як триває #великебудівництво на Черкащині, – каже Олександр Кубраков. – З-поміж усіх об’єктів для нас найбільш пріоритетними є напрямок Н-08 на ділянці від Золотоноші до Софіївки, Н-16 від Золотоноші до Умані та Н-01 від кордону з Київською областю до Сміли.
В області вже «здають» готові об’єкти у межах Президентської програми, відзначає перший заступник очільника області Дмитро Ляшов. Так, за його словами, на трасі Н-01 від Сміли до Київщини ремонт ділянок траси завершуватимуть уже упродовж липня. Йдеться про поточний середній ремонт 35,8 км на 3 ділянках автодороги державного значення Н-01 Київ – Знам’янка у Городищенському та Смілянському районах.

Загалом на Черкащині у межах Президентської програми #великебудівництво:

– проводиться реконструкція 11,6 км обходу міста Золотоноша на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь. Триває реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на ділянці км 117+180;

– підготовчі роботи до початку реконструкції шляхопроводу через залізницю та підходів до нього у місті Городище на автодорозі державного значення Н-01 Київ — Знам’янка;

– капітальний ремонт 21,9 км на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь у Золотоніському районі від повороту на місто Канів у селі Софіївка до обходу міста Золотоноша;

– завершився поточний середній ремонт 3,39 км на автодорозі державного значення М-05 Київ – Одеса у Жашківському районі. Загалом введено в експлуатацію 9,89 км автодороги М-05 у межах Черкаської області від кордону Київської області;

– проводиться поточний середній ремонт 7,4 км обходу міста Умань на автодорозі державного значення М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка (через м. Вінницю);

– наближається до завершення поточний середній ремонт 35,8 км на 3 ділянках автодороги державного значення Н-01 Київ – Знам’янка у Городищенському та Смілянському районах;

– на завершальній стадії поточний середній ремонт 6 км на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань в Звенигородському районі у селі Гусакове;

– завершено поточний середній ремонт 7 км на ділянці на автодорозі державного значення Р-10 /Р-09/ – Черкаси — Чигирин — Кременчук в Черкаському районі у селі Мошни. Зараз ведуться роботи на трьох ділянках загальною протяжністю 17,5 км на автодорозі Р-10 у селах Софіївка, Будище та від села Мошни у напрямку Канева.

Загалом у 2020 році постановами Кабінету Міністрів України № 36 та 254, передбачено фінансування проведення реконструкції шляхопроводу, проведення 21,9 км капітального ремонту, 89,47 км – поточного середнього ремонту.

17 -18 липня

16.00 (17.07.) та 9.00 (18.07.) - Відкритий чемпіонат міста з пляжної боротьби серед юнаків та дівчат, Стадіон "Авангард", пляж Графського парку

covid-19

NSZU