2 березня, у спортзалі НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. «Лідер» відбулися фінальні ігри та урочисте закриття Відкритого чемпіонату м.Сміла з волейболу  2019 року серед дорослих команд «Патріоти Смілянщині – рідній Україні!».

Цей чемпіонат проводиться в нашому місті традиційно взимку та відкриває волейбольний сезон. Ініціатором та організатором є відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту. Цього року в змагання взяли участь 6 команд із міст Сміла, Городище та Черкаського району, а саме: команди «Легіон» (м.Сміла, представник Сергій Іванов), «Оризон – Навігація» (м.Сміла, представник Володимир Мельник), «Ураган» (м.Сміла, представник Віталій Пилявський), «Юнаки» (представники Микола Могилевський та Роман Мальований), «КамОн» (м.Городище, представник Борис Онопрієнко) та «Дубовик» (с.Руська Поляна та с.Геронимівка Черкаського району, представник Валерій Олійник).

У фіналі за перемогу змагалися команда «Ураган» та «КамОн». У спортивній залі вирували неабиякі пристрасті, глядачі активно підтримували улюблені команди. Ігри були по-спортивному гарячі, сповнені цікавих моментів, віртуозних подач та нестримної жаги команд до перемоги.

Завершився чемпіонат з такими результатами:

І місце  завоювала команда «Ураган» (м.Сміла);

ІІ місце посіла команда «КамОн» (м.Городище);

ІІІ місце у команди «Дубовик» (с.Руська Поляна та с.Геронимівка Черкаського району).

На урочистостях з нагоди закриття Відкритого  чемпіонату м.Сміла з волейболу сезону 2019 року спортсменів вітали заступник міського голови  Людмила Осейко та начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту  Наталія Маслюк, які  й вручили переможцям кубки, медалі та грамоти. Також відзначили нагородами кращих спортсменів у різних номінаціях;  ними, за підсумками роботи суддівської колегії, стали : у номінації «кращий гравець» - Петро Ковальчук («КамОН»), номінації «кращий нападаючий» - Назар Підстепний («Ураган»), номінації «кращий захисник» - Тарас Кириченко («Дубовик»). Грамотами управління освіти, молоді та спорту  за особисте сприяння у проведенні  Відкритого чемпіонату м.Сміла з волейболу  2019 року серед дорослих команд «Патріоти Смілянщині – рідній Україні!» та внесок у розвиток спортивної галузі міста відзначені: директор школи Софія Гнідая, головний суддя змагань Володимир Мельник, члени суддівської колегії: Анатолій Тучинський,  Олег Лисенко, Сергій Іванов та Катерина Пожар.

Музичні вітання та гарний настрій спортсменам та уболівальникам подарували солістки театру естрадної пісні «Ерідан» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Наталія Шастун).

Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

Зображення:

21 квітня

16-00 Засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування

22 квітня

10-00 Засідання постійної комісії з питань земельних відносин

14-30 Засідання виконавчого комітету міської ради, Мала зала Будинку рад

23 квітня

11-00 Засідання профільної бюджетної комісії

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU