06.06.2018 | 12:16

З 4 по 5 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

До участі в заході запрошуються представники громадських об’єднань військово – патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО. Проведення заходу буде відбуватися в два етапи.

І етап. 4 липня – наметове містечко м. Краматорська, г. Карачун.

• Відкриття заходу;
  • Волонтерський сектор;
  • Сектор спілкування з ветеранами АТО;
  • Сектор відеопоказів;
  •  Сектор обліку інформації;
  • Координаційний сектор;
  • Навчальний сектор;

Робота в секторах:

• Презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
  • Обмін спогадами;
  • Показ відео сюжетів АТО;
  • Домедична допомога (майстер – клас);

Акустичний концерт «Пісні народжені в АТО».

ІІ етап. 5 липня – відвідування учасниками 4 міст: Бахмут, Лиман, Слов’янськ, Костянтинівка.

• Спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів;
  • Святкова хода. Участь у заходах присвячених дню визволення

м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області. Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 4 – 5 липня. Організатори забезпечують проживання 1 добу (поселення у наметовому містечку м. Краматорськ, г. Карачун). Загальна кількість міст для поселення – 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході з власним наметом.

Для відшкодування витрат за проїзд при собі  необхідно  мати    копії паспорта, ідентифікаційного коду, та оригінали квитків у дві сторони на потяг чи автобус (або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки 1-го класу «Інтерсіті», класів «Люкс» та «СВ» у потягах.

Кошти за проїзд повертатимуться на карткові рахунки після проведення заходу.

Контактна особа: Назаров Олексій, телефон: 0667904773.

Відділ молоді та спорту

Газета Сміла