ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

16.10.2020 | 14:47

У 2021 році реєстрація електронних кабінетів вступників, які вступатимуть на перший курс для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра або медичного магістра, розпочнеться 01 липня.

Відповідна норма міститься в Умовах прийому до вишів у 2021 році, затверджених Міністерством освіти і науки, передає osvita.ua.

Прийом документів та заяв від вступників розпочнеться 14 липня.

Формування рейтингових списків вступників, які вступатимуть до закладів вищої освіти на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих буде здійснено не пізніше 28 липня.

За словами в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета, Міністерство освіти планує проведення вступної кампанії у липні 2021 року, що надасть можливість вступникам і членам приймальних комісій отримати час на відпочинок перед початком нового навчального року.

«Оскільки ще не відомо, як буде розвиватися ситуація з поширенням коронавірусу, майже всі вступники зможуть подавати заяви на вступ в електронному вигляді. Для реєстрації електронного кабінету необхідно мати хоча б один сертифікат ЗНО та документ про повну загальну середню освіту, виготовлений в Україні з використанням фотополімерних технологій», – сказав Сергій Шкарлет.

Також, за словами очільника освітнього відомства, Міністерство освіти   планує зробити можливим подання документів на зарахування дистанційно — безпосередньо через електронний кабінет вступника з використанням електронного підпису.

28 жовтня

9-30 Покладання квітів до Меморіалу Слави з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з України, Міський прак культури та відпочинку

10-00 Позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020