ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

24.02.2020 | 16:18

Під девізом «О, Спорт! Ти — Мир!» 23 лютого 2020 року у спортивній залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 відбувся Відкритий Чемпіонат м. Сміла з традиційного карате серед дітей та кадетів.

Ці змагання є традиційними й проводяться за ініціативи спортивного клубу «СПАРТА» та підтримки управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради. Суддівський корпус Чемпіонату очолював Станіслав Ковбаса – суддя міжнародної категорії, майстер спорту України з карате, володар 5 ДАНу. Змагання відбувалися за правилами Традиційного Карате ФТКУ в трьох номінаціях: Ката індивідуальні, Ката синхронні, Куміте індивідуальні (Кіхон Іппон, Джіу Іппон, Ко-Го Куміте, ЕН-БУ).

У Чемпіонаті взяли участь  команди з Одеси, Вознесенська, Черкас та  Сміли, всього 120 спортсменів. Смілу представляли три команди: Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», спортивного клубу «СПАРТА», спортивного клубу «МОНАРХ». Учасників змагань привітали головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Світлана Тертій, заступник голови Смілянської спілки ветеранів війни в Афганістані Олександр Нечуйвітер та член Смілянської спілки ветеранів війни в Афганістані Олексій Гнізділов.

У  загальному  заліку  команди  посіли  такі  місця:

І місце – команда Школи традиційного карате «ОКІНАВА» м. Черкаси,

ІІ місце – команда Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» м. Сміла,

ІІІ місце – команда спортивного клубу «ДАЙ-ДЗІ» м. Вознесенськ.

Висловлюємо подяку головному судді змагань Станіславу Ковбасі за проведення Чемпіонату на високому рівні!

Бажаємо юним спортсменам завжди залишатися на висоті, наполегливості й наснаги, удачі та нових спортивних досягнень!

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту