Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

05.11.2018 | 12:18

Наприкінці минулого тижня відбувся міський конкурс молодих талантів пленерного живопису «Осіння рапсодія». У фойє міського Будинку культури любителі живопису мали змогу ознайомитися з чудовими роботами молодих смілян. На конкурсі представлено біля сотні малюнків у чотирьох вікових категоріях. Наймолодшому учаснику – 6 років, найстаршому – 35 років.

Компетентне журі на чолі з місцевою художницею - майстром народної творчості Ласун Тетяною Миколаївною визначило переможців.

          1 вікова категорія (6-9 років):

  • Вовк Анастасія - вихованка дитячої школи мистецтв, керівник Попович Людмила Іванівна;
  • Яблонська Софія - вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Художня майстерня»  Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник  Хмелик  Альона Сергіївна;
  • Донченко Варвара - вихованка дитячої школи мистецтв, викладач Попович Людмила Іванівна.

           ІІ вікова категорія (10 -13 років)

  • Сербіна Анастасія - вихованка дитячої школи мистецтв, викладач Попович Людмила Іванівна;
  • Савчук Софія - вихованка навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 - колегіум», викладач Геращенко Світлана Володимирівна.

          ІІІ  вікова категорія (14-16 років)

  • Ковтун Анна - вихованка студії «Перспектива» дитячої школи мистецтв,  керівник Савчук Ольга Миколаївна;
  • Соляр Марія - вихованка народного художнього колективу  студії образотворчого мистецтва «Перлина»  Будинку дитячої та юнацької творчості,  керівник Корсунь Ніна Василівна.

           ІV  вікова категорія (17-35 років)

  • Коломієць Оксана - вихованку дитячої школи мистецтв, викладач Мандро Лариса Вікторівна.

У жанрі декоративно-прикладного мистецтва І місце присуджено:

  • Битяк Даніл  - вихованець зразкового художнього колективу, гурток «Природа і фантазія» Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Бондар Л.О.;
  • Даценко Каріна  - вихованка зразкового художнього колективу,  гурток «Природа і фантазія» Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Бондар Л.О.

 

 

Реєстрація на сайті

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

Газета Сміла

 

 

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ