Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

09.10.2019 | 18:00

9-го жовтня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулася позачергова 108-а сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 27 депутатів. На порядок денний сесії було винесено 9 питань.

Перед початком сесії міський голова проінформував про запланований  приїзд до міста Міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак, про виділення з державного бюджету поворотної (на жаль, не безповоротної) допомоги у сумі 37 млн. грн. на погашення заборгованості міста за використані енергоносії і як наслідок – нульовий баланс з НАК «Нафтогаз України» та своєчасне входження в опалювальний сезон.

На початку сесії депутат Тетяна Карло підняла питання щодо фінансування матеріального забезпечення навчальних закладів міста – придбання комп’ютерів. Адже відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів з даного питання управління освіти, молоді та спорту заключило відповідні попередні договори. До фінансового вирішення даного питання депутати повернуться на наступній сесії міської ради.

Депутат Анатолій Голуб, фракція «Батьківщина», зачитав звернення групи депутатів щодо планів реалізації Президентом України Володимиром Зеленським угоди по т.з. формулі «Штайнмайера», що на думку депутатів призведе до зради національних інтересів України. Депутат запропонував внести дане питання до порядку денного сесії.  Депутат Володимир Салов, фракція «Свобода», зачитав звернення фракції до Президента України та голови Верховної Ради України з подібного питання, піднятого Анатолієм Голубом, і також запропонував поставити дане питання у порядок денний. Депутат Ольга Дериземля зачитала звернення від громадських організацій, ветеранів російсько-української війни та ветеранів війни в Афганістані. Депутати прийняли рішення щодо направлення до юридичного відділу виконкому всіх звернення з метою їх подальшого об’єднання та напрацювання єдиного звернення від міської ради, розгляду його на наступній сесії.

Першим питанням депутати заслухали звіт директора КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслава Голубця щодо підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років. Директор відмітив, що у технічному питанні підприємство (21 об’єкт) повністю готово до сезону, відсутня заборгованість по поточним рахункам. На даний час підприємство має перед міським бюджетом заборгованість у розмірі 7,7 млн. грн. з наданої поворотної фінансової допомоги.  Станіслав Голубець проінформував про проведену роботу щодо усунення аварійності у мережі теплопостачання міста, відповів на запитання щодо встановлення індивідуального опалення. Керівник зазначив, що працівники підприємства провели роботи на суму більше 4 млн. грн  за власні кошти. Проблемою залишається зменшення кількості абонентів: з 15 тисяч за декілька років знизилася до 8 тисяч.

Наступним питанням депутати заслухали звіт КП «ВодГео» Леоніда Грищенка. Керівник підприємства наголосив на тому, що на початок літнього періоду заборгованість підприємства складала біля 30 млн. грн., з них – 5 млн. грн. заборгованість держави перед підприємством, 9 млн. грн. – як заборгованість за різницю у тарифі з боку міської ради (але ця різниця офіційно не затверджена міською радою). 4,5 млн. грн.  залишається поки не виплаченої поворотної допомоги у міський бюджет. За останні місяці підприємство збирає 98% коштів за надані послуги. Одна з великих проблем – втрати води внаслідок незаконних врізок.

Програму дій по виходу з ситуації, яка відбувається з КП «ВодГео» та КП «Смілакомунтеплоенерго» представив Павло Іщенко, начальник відділу тарифної політики управління ЖКГ. Саме його кандидатура внесена міським головою у питання порядку денного сесії щодо затвердження на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради як куратора з питань ЖКГ. Для прийняття даного рішення не вистачило декілька голосів депутатів.

Депутати розглянули питання по внесенню змін до рішення міської ради щодо складу виконавчого комітету у зв’язку із кадровими змінами та введенням до складу виконкому міського голови – даний проект рішення набрав лише 11 голосів.

Депутати затвердили зміни до рішення міської ради щодо переліку об’єктів, які можуть бути передані в оренду у 2019 році – додатково внесли сім об’єктів. Депутати внесли зміни до рішення міської ради щодо реорганізації міської лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство, не затвердили зміни до детального плану території у мікрорайоні Загребля стосовно розміщеної на території лікарні приватної котельні, затвердили Положення про управління праці та соціального захисту населення.

На цьому позачергова сесія завершила свою роботу.

 

 

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

28 лютого 

11.00 - Прийом по особистим питанням громадян заступником міського голови Павлом Кондратенко

13.00 - Концерт у музично – поетичній вітальні  «Подих весни», Міський будинок культури

13.00 - Урочистості з нагоди ювілею гімназійної газети «Дзвоник», НВК «Загальноосвітня школа І ступеня -гімназія  імені В.Сенатора" 

15.00 - Народознавчі вечорниці в жіночому клубі Любисток «Масляній всі раді», Бібліотека філія №4

15.30 - Пізнавально-розважальна програма «Зустрічаймо Масляну!», Будинок дитячої та юнацької творчості

29 лютого

10.00 - Обласні змагання з баскетболу, Заклади загальної середньої освіти № 11, 12

10.00 - VІІ тур Відкритого чемпіонату м. Сміла з волейболу 2020 року «Патріоти Смілянщини – рідній Україні», НВК «Ліцей - загальноосвітня школа  І-IІІ ступенів «Лідер»

12.00 - Міське свято "Масляна-2020", Центральна площа міста

15.00 - Вечір відпочинку у клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

1 березня

11.00 - VІ тур Відкритого чемпіонату м. Сміла з футзалу, Спортивний комплекс «Авангард»

2 березня

15.00 - Позачергове засідання виконавчого комітету, Мала зала Будинку рад

3 березня

15.00 - Сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

4 березня

11.00 - Урок голосового читання: «Читаємо разом, читаємо вголос!»:  до Всесвітнього дня читання вголос, Центральна бібліотека для дітей

12.00 - Концерт  учасників клубу «Світлиця» з нагоди  Міжнародного жіночого дня 8 Березня, Міський будинок культури

5 березня

11.00 - Хвилинка цікавинка: «Улюблена іграшка дівчаток», Центральна бібліотека для дітей

13.00 - Творча майстерня: «Шевченко - художник», Центральна бібліотека для дітей

13.30 - Інформіна  «Поетична душа Шевченка», Бібліотека філія №3

14.30 - Конкурс читців «Тарасовими  шляхами», Міський будинок культури

14.30 - Прийом по особистим питанням громадян міським головою Олексієм Цибко

15.00 - Церемонія нагородження  переможців міського конкурсу «Смілянська пані-2020», Міський будинок культури

6 березня

Святкування Дня району, Міський будинок культури

11.00 - Літературна відеогодина: «Відомий і невідомий Тарас Шевченко» до 206-річчя від дня народження, Центральна бібліотека для дітей

12.30 - Літературна вітальня «Тарасове слово звучатиме вічно», Бібліотека філія №4

18.00 - Шоу  циганських  зірок  кіносеріалу «У неділю рано зілля копала» Академічного музично - драматичного  циганського  театру «Романс», Міський будинок культури

7 березня

12.00 - Прем’єра  в Україні  «Аліса в країні чудес». Сімейне шоу проїздом з Саудівської Аравії в США по мотивам всесвітньо –відомої  казки, Міський будинок культури

13.00 Концерт присвячений Міжнародному жіночому дню, Клуб мікрорайону М. Яблунівка

14.00Концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня, Клуб мікрорайону Гречківка

15.00 - Родинне свято в жіночому клубі Любисток «Жінка. Мати. Берегиня», Бібліотека філія №4

8  березня

15.00 - Вечір відпочинку у клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

9 березня

10.00 - Покладання квітів до пам'ятника Т.Шевченку, Привокзальна площа 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ