Заходи благоустрою міста

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

09.10.2019 | 18:00

9-го жовтня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулася позачергова 108-а сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 27 депутатів. На порядок денний сесії було винесено 9 питань.

Перед початком сесії міський голова проінформував про запланований  приїзд до міста Міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак, про виділення з державного бюджету поворотної (на жаль, не безповоротної) допомоги у сумі 37 млн. грн. на погашення заборгованості міста за використані енергоносії і як наслідок – нульовий баланс з НАК «Нафтогаз України» та своєчасне входження в опалювальний сезон.

На початку сесії депутат Тетяна Карло підняла питання щодо фінансування матеріального забезпечення навчальних закладів міста – придбання комп’ютерів. Адже відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів з даного питання управління освіти, молоді та спорту заключило відповідні попередні договори. До фінансового вирішення даного питання депутати повернуться на наступній сесії міської ради.

Депутат Анатолій Голуб, фракція «Батьківщина», зачитав звернення групи депутатів щодо планів реалізації Президентом України Володимиром Зеленським угоди по т.з. формулі «Штайнмайера», що на думку депутатів призведе до зради національних інтересів України. Депутат запропонував внести дане питання до порядку денного сесії.  Депутат Володимир Салов, фракція «Свобода», зачитав звернення фракції до Президента України та голови Верховної Ради України з подібного питання, піднятого Анатолієм Голубом, і також запропонував поставити дане питання у порядок денний. Депутат Ольга Дериземля зачитала звернення від громадських організацій, ветеранів російсько-української війни та ветеранів війни в Афганістані. Депутати прийняли рішення щодо направлення до юридичного відділу виконкому всіх звернення з метою їх подальшого об’єднання та напрацювання єдиного звернення від міської ради, розгляду його на наступній сесії.

Першим питанням депутати заслухали звіт директора КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслава Голубця щодо підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років. Директор відмітив, що у технічному питанні підприємство (21 об’єкт) повністю готово до сезону, відсутня заборгованість по поточним рахункам. На даний час підприємство має перед міським бюджетом заборгованість у розмірі 7,7 млн. грн. з наданої поворотної фінансової допомоги.  Станіслав Голубець проінформував про проведену роботу щодо усунення аварійності у мережі теплопостачання міста, відповів на запитання щодо встановлення індивідуального опалення. Керівник зазначив, що працівники підприємства провели роботи на суму більше 4 млн. грн  за власні кошти. Проблемою залишається зменшення кількості абонентів: з 15 тисяч за декілька років знизилася до 8 тисяч.

Наступним питанням депутати заслухали звіт КП «ВодГео» Леоніда Грищенка. Керівник підприємства наголосив на тому, що на початок літнього періоду заборгованість підприємства складала біля 30 млн. грн., з них – 5 млн. грн. заборгованість держави перед підприємством, 9 млн. грн. – як заборгованість за різницю у тарифі з боку міської ради (але ця різниця офіційно не затверджена міською радою). 4,5 млн. грн.  залишається поки не виплаченої поворотної допомоги у міський бюджет. За останні місяці підприємство збирає 98% коштів за надані послуги. Одна з великих проблем – втрати води внаслідок незаконних врізок.

Програму дій по виходу з ситуації, яка відбувається з КП «ВодГео» та КП «Смілакомунтеплоенерго» представив Павло Іщенко, начальник відділу тарифної політики управління ЖКГ. Саме його кандидатура внесена міським головою у питання порядку денного сесії щодо затвердження на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради як куратора з питань ЖКГ. Для прийняття даного рішення не вистачило декілька голосів депутатів.

Депутати розглянули питання по внесенню змін до рішення міської ради щодо складу виконавчого комітету у зв’язку із кадровими змінами та введенням до складу виконкому міського голови – даний проект рішення набрав лише 11 голосів.

Депутати затвердили зміни до рішення міської ради щодо переліку об’єктів, які можуть бути передані в оренду у 2019 році – додатково внесли сім об’єктів. Депутати внесли зміни до рішення міської ради щодо реорганізації міської лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство, не затвердили зміни до детального плану території у мікрорайоні Загребля стосовно розміщеної на території лікарні приватної котельні, затвердили Положення про управління праці та соціального захисту населення.

На цьому позачергова сесія завершила свою роботу.

 

 

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

12 жовтня

10.00 - VІ тур Відкритого чемпіонату м. Сміла з міні-футболу 2019 року «Локомотив – ліга», Стадіон "Локомотив"

10.00 - Кубковий турнір з тенісу (серед вихованців середньої та старшої груп), Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

14.00 - Концерт до Дня українського козацтва, Клуб мікрорайону Гречківка

13 жовтня

12.00 - V тур Чемпіонату Черкаської області 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд (І коло), Стадіон "Юність"

16.00 - Вечір відпочинку у клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

14 жовтня

10.00 - Покладаня квітів до пам'ятних знаків Якова Водяного, Площа північного вокзалу станції ім. Т.Шевченка

11.00 - Вшанування та покладення квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО, Площа перед Будинком Рад

15.30 - Заняття в школі волонтерів, Міський будинок культури

15 жовтня

12.00 - Сторітеллінг «Сила нескорених» до Дня захисника України, Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої

16 жовтня

12.30 - Бібліографічний огляд «Дивовижні історії з життя тварин», Спеціалізована БФ для дітей Ім.Т.Шевченка

14.00 - Фінал міських змагань з футболу "Шкіряний м'яч", Стадіон "Юність"

15.00 - VI тур Чемпіонату області 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд (1 коло), ДЮСШ  «Олімп» - «Дніпро», Стадіон "Юність"

17 жовтня

11.00 - Зустріч із дитячою письменницею, громадською діячкою Ларисою Ніцой: «Читайте як морозиво», Центральна дитяча бібліотека

11.00 - Бібліотерапія / Засідання клубу «Тисяча мудрих сторінок» до Всеукраїнського дня бібліотек, Бібліотека філія №1

13.30 - Урок - дискусія «Колектив починається з мене», Спеціалізована БФ для дітей Ім.Т.Шевченка

13.30 - Година спілкування «Спорт мужніх –мотокрос» (Знайомтесь:  Дмитро Кугот та Артем Вовк – юні смілянські спортсмени), Бібліотека філія №2

15.00 - Позачергова сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

18 жовтня

10.00 - Тренінги з комп’ютерної грамотності, Бібліотека філія №5

14.00 - Міські змагання з настільного тенісу, Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

14.00 - Ігротека настільних ігор, Бібліотека філія №5

15.30 - Молодіжна акція до Європейського дня протидії торгівлі людьми, Центральна площа

16.00 - Козацька естафета "Козацькому роду нема переводу", Будинок дитячої та юнацької творчості

19 жовтня

10.00 – Закриття чемпіонату міста з міні-футболу 2019 року, Стадіон "Локомотив"

17.00  - Фікси –шоу – «Обережно Фіксики», Міський будинок культури

20 жовтня

12.00 - VI тур чемпіонату області серед дитячо-юнацьких команд (1 коло) ДЮСШ, Стадіон "Авангард"

14.00 -  Вечір відпочинку в клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

15.00 - XIV тур Першості області з футболу серед команд першої ліги, Стадіон "Авангард"

17.00 – Святковий концерт національного хору ім. Григорія Верьовки, Міський будинок культури

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ