04.04.2018 | 13:12

4 квітня відбулося друге пленарне засідання 67-ї сесії міської ради. У роботі пленарного засідання взяло участь 25 депутатів. На порядок денний було винесено 12 питань.

Перед початком роботи сесії міський голова О.Цибко озвучив звернення отця Михаїла щодо збору коштів для придбання Великодневих подарунків для бійців, які зараз знаходяться в зоні проведення АТО. Член виконкому В.Овчаренко озвучив інформацію щодо проведення міської благодійного ярмаку на Майдані Слави.

На початку сесії із зерненнями виступила депутат О.Дериземля, яка озвучила депутатське звернення щодо вивчення тарифною комісією результатів мониторингу перевезень пільгових категорій населення на міських автобусних маршрутах.

Начальник відділу охорони здоров`я М.Стуженко проінформував про перебіг у місті кампанії щодо підписання декларацій з обслуговування населення сімейними лікарями. Начальник відділу запевнив про достатню кількість лікарів у місті для обслуговування та зазначив, що покрокова інструкція опублікована в останньому номері газети «Сміла».

Міський голова запропонував зняти з порядку денного питання щодо призначеня першого заступника міського голови та розглянути питання затвердження його заступників на черговій сесії в кінці квітня місяця. Депутати підтримали дану пропозицію. У порядок денний було включено питання щодо змін до програми організації та відзначення памятних дат; питання Програми фінансової підтримки комунального підприємства «ВодГео» шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі на 2018 рік; про делегування повноважень щодо функцій замовника робіт поточного ремонту вулично-дорожньої мережі (вулиці Трипільська, Уманська, Незалежності – співпадають з дорогою державного значення Н-16); про відшкодування пільг та субсидій (грудень 2017 року).

При обговоренні питання затвердження Регламенту роботи Смілянської міської ради депутат П.Абажей вніс пропозиції до статті 76 регламенту щодо дострокового припинення повноважень секретаря міської ради. Відхиливши пропозицію П.Абажея, міська рада вцілому так і не затвердила Регламент роботи міської ради у новій редакції.

Депутати затвердили Статут комунального підприємства «ВодГео», відхилили проект рішення щодо використання орендної плати КП «Муніципальна інвестиційно-фондова компанія». Депутати підтримали запити О.Дериземлі та А.Голуба.

На завершення сесії депутати розглянули питання щодо внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, про які проінформувала начальник фінансового управління Г.Сватко. Голова профільної бюджетної комісії А.Кривко озвучив проект рішення останнього засідання комісії, яка розглянула перед початком сесії питання співфінансування робіт у сумі   9 млн. грн для ремонту вулиць Трипільська-Уманська-Незалежності   (24 млн. грн виділено з державного бюджету за сприянні народного депутата С.Рудика). Дані кошти були зняті з ремонту інших вулиць міста та будуть повернуті при першому корегуванні міського бюджету.  20 депутатів підтримали дане рішення міської ради.

Газета Сміла

ТЕЛЕРАДІОМОВНА СТУДІЯ "ТЯСМИН”