03.03.2021 | 12:49

3-го березня в малій залі Будинку рад під головуванням першого заступника міського голови Олександра Лисенка відбулося засідання адміністративної комісії.

Секретар комісії Людмила Зайвенко ознайомила присутніх із змістом протоколів, які складенні відповідно до ст. 152, ст. 154, ст. 155 Кодексу Укираїни про адміністративні правопорушення, а саме:

✓порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів;

✓порушення правил тримання котів і собак;

✓порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю.

За результатами засідання адміністративної комісії складено 15 постанов про накладання адміністративного стягнення.