16.05.2018 | 16:40

16 травня під головуванням міського голови Олексія Цибка  відбулося засідання виконавчого комітету, в якому взяли участь 12 членів виконкому. На порядок денний було винесено 26 питань.

Перед початком засідання радник міського голови Ірина Федорова проінформувала членів виконкому про дії міського голови у правовому полі щодо прийнятого виконкомом рішення з рекомендацією розірвати договір з директором КП «ВодГео» Олександром Коваленком та оголошення конкурсу (відкритого обговорення) на дану посаду.

Міський голова зачитав заяву-звернення члена виконкому Петра Даценка щодо його виходу зі складу виконавчого комітету. Члени виконкому висловили свої бачення щодо складу та роботи виконавчого комітету та його управлінь, відділів в цілому.

Радник міського голови Ірина Федорова надала інформацію (як і на сьогоднішній сесії) про результати перемовин у Києві щодо штатної одиниці державного нотаріусу для міста та перерахування боргів ТОВ «СмілаЕнергоінвест» безпосередньо НАК «Нафтогаз» як різницю у тарифі (2002 – четвертий квартал 2017 рр.) в сумі 48 млн. грн.

Начальник інспекції з екології та благоустрою Олександр Яценко проінформував про роботу інспекції і комісії, звернувся до членів виконкому та жителів міста щодо інформування про виявлені стихійні сміттєзвалища і громадян міста, які їх створюють.

Члени виконкому прийняли рішення щодо позбавлення батьківського піклування, встановлення опіки над дітьми, укладання договорів обміну житла, відновили молодіжну літературну премію імені Олени Журливої з нагоди 120-річчя з дня народження. На засіданні були розглянуті питання та прийняті відповідні рішення щодо виплати допомоги на поховання, про квартирний облік, передачу у власність житлових приміщень, призначення адреси житловим будинкам.

Начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса відповів на запитання членів виконкому щодо законності проведення орендарем реконструкції площадки біля готелю та аптеки в центрі міста.

Виконуючий обов`язки начальника управління ЖКГ Сергій Чередніченко доповів про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та про заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства, об`єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Секретар міської ради Костянтин Синьогуб запропонував внести зміни та доповнення до переліку заходів щодо підготовки ЖКГ в новому опалювальному сезоні. За пропозицією секретаря ради та членів виконкому дане питання буде розглянуто на наступному засіданні виконкому після його доопрацювання.

Члени виконкому створили оперативний штаб з питань підготовки об`єктів ЖКГ та об`єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, утворили робочу комісію з повернення КП «Смілакомунтеплоенерго» устаткування і обладнання, які задіяні для виробництва, транспортування та постачання теплової енергії відповідно до рішення господарського суду.

Газета Сміла

ТЕЛЕРАДІОМОВНА СТУДІЯ "ТЯСМИН”