Заходи благоустрою міста

ЧОЦЗ

11.07.2019 | 15:52

11 липня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 14 членів виконкому. На порядок денний було винесено 30 питань.

На початку засідання секретар ради привітав Олександра Мотузенка, срібного призера Олімпійських ігор у Сеулі, вручив Почесну грамоту за зайняте призове місце у номінації «Кращий спортивний організатор року», одночасно привітавши з днем народження.

Члени виконкому прийняли рішення щодо квартирного обліку, надання вивільненої двокімнатної квартири вчителю загальноосвітньої школи № 7 Людмилі Поліщук. На засіданні був затверджений фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Смілянська міська поліклініка» Смілянської міської ради на 2019 рік, прийнято рішення щодо організації сезонної торгівлі баштанними культурами у літньо-осінній період 2019 року на території міста.

Начальник управління архітектури та земельних відносин міста Михайло Клименко проінформував по питаннях призначення адрес житловим будинкам, затвердження змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, про надання дозволу та відмову в наданні дозволів на розміщення рекламних щитів. Після обговорення проектів члени виконкому прийняли відповідні рішення.

Члени виконкому заслухали інформацію юриста управління ЖКГ Юлії Гарбар щодо безоплатної передачі на баланс КП «ВодГео» люків оглядових, безоплатної передачі на баланс відділу культури пам’ятників, затвердження складу балансової та тарифної комісій.  З даних питань виконавчий комітет прийняв відповідні рішення.

Широке обговорення членами виконкому викликало питання щодо затвердження конкурсної документації з призначення управителя багатоквартирних будинків на території міста. Дане питання повторно буде розглянуто на наступному засіданні виконкому.

Члени виконкому розглянули та прийняли відповідні рішення, підготовлені службою у справах дітей.

19 липня

Майстер-клас для вихованців хореографічної профільної зміни літнього відпочинкового табору "Шторм" з прикладного мистецтва,  Дитячий оздоровчий табір "Тимурівець"

18.00 - 21.00 - Конкурс краси за участю школи танцю та акробатики на пілоні "Monkeys", Центральна площа

21 липня