06.12.2018 | 16:21

6 грудня під головуванням секретаря міської ради Костянтина Синьогуба відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 10 членів виконкому. На порядок денний було винесено 28 запланованих питань та одне додаткове.

Начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса проінформував про організацію новорічних ярмарків у восьми місцях міста, про що було прийняте відповідне рішення. Члени виконкому не надали згоду на списання основних засобів, що перебувають на балансі Редакції Смілянського міськрайонного радіо, яка була ліквідована у листопаді 2018 року рішенням міської ради, та вирішено повернутися до даного питання після перевірки засобів членами виконкому.

При розгляді фінансового плану КП «Готельний комплекс «Сміла» на 2019 рік, у членів виконавчого комітету виникли питання щодо запізнення у термінах розгляду питання. Розгляд даного питання, як і питання затвердження фінансового плану КП «Світоч», перенесено на наступне засідання виконкому.

Члени виконкому прийняли рішення щодо призначення адреси житлового будинку, погодили місце розташування тимчасових споруд, затвердили висновок органу опіки та піклування.

Начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Чередніченко проінформував про визначення видів суспільно корисних робіт, визначення замовника з постачання електричної енергії для мережі зовнішнього освітлення – управління ЖКГ. Члени виконкому погодили Інвестиційну програму поводження з побутовими відходами СКП «Комунальник» на 2019-2023 роки та затвердили фінансові плани комунального підприємства на 2018 рік зі змінами і 2019 рік, встановили тарифи на послуги з вивезення та захоронення побутових відходів.

Розгляд питань щодо затвердження фінансового плану КП «ВодГео», КП «Смілакомунтеплоенерго», КП «Смілатеплоенерго» на 2019 рік перенесено на наступне засідання виконкому. Члени виконкому внесли зміни до складу балансової комісії з питань фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств ЖКГ та комісії з питань тарифів. На засіданні розглянуто та прийняті рішення, підготовлені службою у справах дітей.

Газета Сміла