Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

15.09.2020 | 17:17

Днями відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Лікар-епідеміолог Смілянського міського лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» Сергій Клочан поінформував про ситуацію із захворюванням на коронавірусну хворобу COVID-19 та заходи із протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території м. Сміла. На території міста загалом 156 осіб хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 (з них 33 госпіталізовано в м.Сміла, м.Черкаси та район, м.Золотоноша, м.Шпола, 123 вдома на самоізоляції, займаються сімейні лікарі).

З початку пандемії захворіло на коронавірус, по м.Сміла – 208 осіб, з них 52 особи одужали (негативні результати ПЛР).

Начальника відділу з питань ЦЗ та ОР виконавчого комітету Юрій Лагунов який поінформував, що 10 вересня 2020 року відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 30) під час якої, на підставі оцінки епідемічних показників в регіонах України, було прийняте рішення щодо встановлення на території м. Сміла «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Дане рішення також було продубльоване листом заступника начальника Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА від 11 вересня 2020 року та розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня Черкаської ОДА.

Комісія вирішила:

1. На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та на підставі оцінки епідемічних показників встановити на території міста Сміла з 00:00 годин 14 вересня 2020 р. «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

2. Смілянському міському лабораторному відділенню ДУ „Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України, відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради інформувати міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки на надзвичайних ситуацій про поточну епідеміологічну ситуацію на території м. Сміла щоденно.

3. Структурним підрозділам виконавчого комітету Смілянської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій, суб'єктам господарювання на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 зі змінами, вжити заходів щодо заборони:

3.1. проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 220 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід;

3.2. діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

3.3. відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більше ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної та загальної середньої освіти;

3.4. проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності;

надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;

надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

Пацієнти, яким надається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації, підлягають обов’язковому тестуванню на COVID-19 відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров’я.

3.5. діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім спортивних залів, фітнес- центрів, які здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення;

3.6. приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

У разі встановлення „помаранчевого“ рівня епідемічної небезпеки під час оздоровчої зміни в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку робота такого закладу триває до кінця зазначеної зміни з дотриманням протиепідемічних заходів;

оздоровлення та відпочинок дітей за межами зазначеної території.

3.7. перевезення пасажирів автомобільним (крім таксі) у міському, приміському, міжміському, міжрайонному сполученні у кількості більш як 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначених в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду;

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.

3.8. приймання відвідувачів закладами торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі;

3.9. діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу;

3.10. відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

3.11. роботу розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання після 23-ї та до 7-ї години з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

4. З метою недопущення ускладнення епідемічної ситуації обмежити прийом громадян в Смілянському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, та в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради з можливістю вирішувати більшість питань без особистих візитів, скориставшись онлайн сервісом та ін.

5. У разі ускладнення епідемічної ситуації невідкладно ініціювати проведення позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо перегляду впроваджених протиепідемічних заходів.

6. Управлінню освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради, відділу культури виконавчого комітету Смілянської міської ради, керівникам закладів освіти здійснювати свою діяльність з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19).

7. Смілянському ВП Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Смілянському міськрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області забезпечити здійснення контролю за виконанням обмежень, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

24 вересня

14:30 - чергове засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Надання житлових субсидій

КЕС

 

ОБЮ

 

covid-19

 

 

 

 

NSZU