Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

09.07.2020 | 17:01

      8 липня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні були розглянуті такі питання.

І. Щодо посилення на території міста Сміла заходів пожежної безпеки у літній період 2020 року

Начальник Смілянського РВ УДСНС в Черкаській області Заєць Ю.В. проінформував, що станом на 17 червня 2020 року в м.Сміла виникло 29 пожеж, на яких передчасно обірвалося життя 1 людини та 1 людина травмована. Більша частина пожеж виникла у будівлях житлового сектору – 23 пожежі.

         Основними причинами виникнення пожеж є:

  • необережне поводження з вогнем – 8 пожеж;

- коротке замикання електромережі – 9 пожеж;

         - необережність під час куріння – 4 пожежі;

         - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення  - 3 пожежі;

         - підпал – 3 пожежі;

         - несправність електричної системи печі – 1 пожежа;

         - самозаймання речей та матеріалів – 1 пожежа.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

1. Інформацію начальника Смілянського РВ УДСНС в Черкаській області Заєць Ю.В. щодо стану пожежної безпеки на території м. Сміла взяти до відома.

2. Смілянському РВ УДСНС України в Черкаській області:

2.1. підготувати рекомендації міським відомчим організаціям щодо забезпечення протипожежного захисту на підвідомчих об'єктах в літній пожежонебезпечний період                                                                                                                                                       термін виконання: терміново;

2.2. виготовити типографським способом малоформатні листівки по попередженню пожеж в літній період від дитячих пустощів з вогнем, необережного поводження громадян з вогнем                                                                                                                   термін виконання: до 20.07.2020;

2.3. перевірити стан   пристосованої для цілей пожежегасіння пожежної техніки, та обладнання, привести її в бойову готовність

термін виконання: до 01.08.2020;

2.4. вивісити на видних місцях у будівлях з масовим перебуванням людей та в транспортних засобах фотогазети і інші агітаційні матеріали щодо попередження пожеж в літній період                                                                                                                                        термін виконання: до 20.07.2020.

3. Сектору інформаційно-аналітичної політики висвітлити в міських засобах масової інформації проблеми протипожежного захисту житлового сектора та об'єктів різних форм власності.                                                                                                                                термін виконання: до 01.09.2020.

4. Смілянському ВП ГУНП в Черкаській області посилити контроль за дотриманням правил пожежної безпеки на об'єктах з масовим перебуванням людей                                                                                                                                                                          термін виконання: терміново.

5. Структурним підрозділам виконавчого комітету Смілянської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій, суб'єктам господарювання:

5.1. підготувати відомчі накази, плани, розпорядження щодо призначення відповідальних осіб за протипожежний стан будівель та споруд, на яких покласти здійснення контролю за станом протипожежного режиму, справністю електроустановок, технологічного обладнання

термін виконання: до 20.07.2020;

5.2. здійснити комісійні перевірки стану пожежної безпеки виробничих, складських та інших приміщень, підготовленість у протипожежному відношенні до експлуатації в літній період, стану пристроїв блискавкозахисту та електрообладнання

термін виконання: до 20.07.2020;

5.3. у дошкільних установах, навчальних, лікувальних, оздоровчих, культурно-освітніх і видовищних закладах, готелях та інших за призначенням об’єктах практично відпрацювати з обслуговуючим персоналом дії згідно планів евакуації людей на випадок виникнення пожежі

                                                                  термін виконання: до 20.07.2020;

5.4. провести протипожежні інструктажі з робітниками та службовцями, в першу чергу з тими, що зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою                                                                                                                                                                                 термін виконання: до 01.09.2020;

5.5. забезпечити приміщення необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння                                               термін виконання: постійно;

5.6. провести додаткові інструктажі з працівниками, що зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, обслуговуючим персоналом електроустановок, вентиляційного, технологічного та іншого інженерного обладнання                                               термін виконання: до 01.09.2020;

5.7. організувати роботу щодо проведення загально-об’єктових інструктажів про заходи пожежної безпеки          термін виконання: до 01.09.2020.

6. Управлінню ЖКГ міста, керівнику КП «ВодГео», головам ОСББ:

6.1. забезпечити очищення від легкозаймистих матеріалів підвалів, горищ та закриття входів до них на замки в багатоповерхових будинках міста

термін виконання: до 01.09.2020;

6.2. провести заходи щодо перевірки, ремонту, очищення люків, забезпечення вказівниками місця розташування пожежних гідрантів розміщених на водопровідній мережі міста

термін виконання: до 01.10.2020.

7. Контроль за виконання рішення покласти на Смілянський РВ Управління ДСНС в Черкаській області, управління житлово-комунального господарства міста та відділ з питань ЦЗ та ОР.

 

II. Про запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах міста Сміла

Головний інспектор Смілянського РВ УДСНС України в Черкаській області О. Козачек поінформував про те, що купальний сезон у розпалі, а отже і кількість нещасних випадків на воді чи не щодня збільшується. Так, з початку року, на водоймах Черкаської області виникло 40 пригод, в результаті яких загинуло 23 особи (1 дитина), врятовано – 23 громадян.

Не оминула сумна статистика і місто Сміла та Смілянський район.

Так, 19.06.2020  в річці Тясмин на території Смілянського району знайдено тіло жінки 1982 р.н., яка мешкала в селі Березняки.

25.06.2020  в басейні, на територію приватного домоволодіння, в селі Ковалиха потонула дівчинка 2011 р.н.

27.06.2020 в ставку на території села Ротмистрівка знайдено тіло чоловіка.

24.06.2020  на території місця масового відпочинку на річці Тясмин в місті Сміла, під час купання, почала тонути 17-річна дівчина. На цю подію оперативно відреагували рятувальники Смілянської пошуково-рятувальної водолазної групи, які врятували потерпілу.

Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є недотримання громадянами правил безпечної поведінки, а саме: купання в не обладнаних для цього місцях та перебування у воді в нетверезому стані.

Невиконання вимог чинного законодавства у сфері забезпечення безпеки відпочинку населення на водних об’єктах, може призвести до травмування чи загибелі людей, що є непоправною шкодою для Держави в цілому. Відповідно до пункту 7 розділу І Правил охорони життя людей на водних об’єктах України (далі - Правил), які затверджені Наказом МВС України № 301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» від 10 квітня 2017 року, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 04 травня 2017 року за № 566/30434, місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування визначають місця масового відпочинку людей, купання, рибальства, використання водних об’єктів з виробничою  та фізкультурно-оздоровчою метою.

Смілянський районний відділ УДСНС, для попередження трагічних випадків на воді, регулярно проводить відповідну роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації та безпосередньо з відпочиваючими на водних об’єктах. Також, відповідно до Правил, проводиться робота по нагляду за утриманням місць масового відпочинку на воді та виявлення стихійних місць масового відпочинку населення на водних об’єктах.

Проведеними заходами встановлено, що на території міста Сміла функціонують визначені місця масового відпочинку населення (ММВН) на водних об’єктах:

ММВН на річці Тясмин, в районі стадіону «Юність»;

ММВН на річці Тясмин, в районі загальноосвітньої школи № 6;

ММВН на водному об’єкті р. Сріблянка, біля стадіону «Авангард».

На території місця відпочинку №1 зона водного об’єкта для занять видами спорту (гребля на байдарках та каное) не відмежована від зони для купання.

На території місця відпочинку №2 не позначено межу купання на акваторії буями помаранчевого або червоного кольору, у місцях, заборонених для купання, відсутні попереджувальні написи «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!».

На території місця відпочинку №3 не створено рятувальний пост, не організовано постійне чергування рятувальників, не позначено межу купання на акваторії буями помаранчевого або червоного кольору, у місцях, заборонених для купання, відсутні попереджувальні написи «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!».

Також, встановлено, що на території міста Сміла функціонує стихійне місце масового відпочинку людей на водному об’єкті – на річці Тясмин в районі вулиці Жуковського. В місці знаходження «Зони активного відпочинку «Галактика», яка влаштована поблизу річки Тясмин в районі вулиць Незалежності – Набережної, відсутні попереджувальні написи «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!».

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

1. Смілянській пошуково-рятувальній групі, відділу з питань ЦЗ та ОР виконавчого комітету Смілянської міської ради відмежувати зону водного об’єкта для занять видами спорту (гребля на байдарках та каное) від зони для купання на території місця відпочинку на річці Тясмин, в районі стадіону «Юність».

2. Позначити межу купання буями помаранчевого або червоного кольору, на акваторії місця відпочинку, в районі загальноосвітньої школи № 6, на річці Тясмин, у місцях заборонених для купання, встановити попереджувальні написи « КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!».

3. Вжити заходів щодо організації постійного чергування рятувальників на території місця відпочинку на водному об’єкті р. Сріблянка, біля стадіону «Авангард», позначити межу купання на акваторії буями помаранчевого або червоного кольору, у місцях, заборонених для купання, відсутні попереджувальні написи «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!».

 

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

11 серпня

10.00 Відкриті обласні змагання з веслування на байдарках і каное на призи срібного призера Олімпійських ігор Олександра Мотузенка, Центральна набережна

13 серпня

14.30 Засідання виконавчого комітету міської ради, Мала зала Будинку рад

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ

 

covid-19

 

 

 

 

NSZU