ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

25.02.2020 | 15:02

25 лютого під головуванням заступника міського голови Павла Кондратенка відбулося засідання робочої групи щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.
На засіданні робочої групи розглядалися питання про проведену роботу з початку 2020 року щодо реалізації заходів із професійної адаптації учасників АТО та про розгляд заяв п’яти учасників АТО для отримання послуг із професійної адаптації у 2020 році.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності з метою повернення їх до мирного життя» управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради проводиться робота щодо укладання тристоронніх угод про надання послуг з професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації учасникам АТО та ООС.
Відповідно до розподілу коштів по бюджетній програмі за напрямком «Здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції», затвердженого Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, управлінню праці та соціального захисту населення ВК Смілянської міської ради на 2020 рік виділено 63 830,00 грн.
12 лютого управлінням в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості проведено семінар з метою активізації роботи щодо проведення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, участь в якому взяли учасники АТО, посадові особи управління праці та соціального захисту населення, представники Смілянського міськрайонного центру зайнятості, Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів», Смілянського промислово-економічного коледжу Черкаського державного технологічного університету, Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій.