06.12.2019 | 12:45

Шановні депутати міської ради, голови квартальних комітетів, працівники органів міської влади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Ваша наполегливість і самовіддана праця, високий професіоналізм та компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують ваші виборці та всі мешканці міста.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої рідної Сміли та всієї України.

Міський голова                                                                       Олексій Цибко

21 лютого

10.00 - Прийом по особистим питанням громадян заступником міського голови Павлом Іщенко

11.30 - Інформаційні акорди «Слово рідне – заповідь століть»Бібліотека філія № 3