Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

02.07.2019 | 08:29

№№

квар-ткому

голова квартального комітету,  адреса, телефон

Кільк.

жител.дворів

Вулиці та провулки, які входять до складу квартального комітету

1.

Коваленко Лудмила Сергіївна вул.С Морочковского,78,

 

097 916 45 69

 

2076 -

672

Тясминська,  Данила Виговського (Червоногвардійська), Молокова, Ростовська, Семена Морочковського (Стаханова),  Михайла Старицького (Баумана), Садова,  Достоєвського, Доватора, Жигулівська, Малишка, Зелена, Профспілкова.

Провулки: Сонячний,Садовий, Молокова,Тясминський, Данила Виговського (Червоногвардійський), Семена Морочковського (Стаханова), Ростовський, Доватора, Достоєвського, Сунківський

 

2.

Боцюра

Валентина

Василівна

вул. Л.Чайкіної, 24,

4-49-54,

0986285328

 

1566 -

631

Сунківська (Литвинова), Гастелло, Польова, Кам’янська, Героїв Холодноярців (60 років СРСР), Михайла Яхненка (Кіровоградська),  Л.Чайкіної, Саксаганського, Ткаченка, З.Космодем’янської, капітана Береста (Червонопрапорна)

Провулки:  Сунківський (Литвинова), Гастелло, Восток, Цегельний, Л.Чайкіної, Саксаганського, Перемоги, Михайла Яхненка (Кіровоградський),  Тополиний, Кам’янський

 

3.

Стахурська

Олена

Олегівна

пров. Житомирський, 1 (Щорса)

4-65-70,

0979600914

1200 -

434

Незалежності (Леніна) №№ 1-29, Мічуріна, Ротондівська (Косіора),  В’ячеслава Чорновола (Дзержинського), Героїв Небесної сотні (Петровського), Генерала Дерев’янка (Фурманова), Набережна, Ш.Алейхема, Фруктова, Р.Ролана, Житомирська (Щорса)

Провулки: Мічуріна, В’ячеслава Чорновола (Дзержинського), Житомирська (Щорса), Героїв Небесної сотні (Петровського), Пролетарський, Р.Ролана

 

4.

Бойко

Світлана Олександрівна,

вул. Волошкова, 16 (Котовського)

2-40-29, 4-57-31

(по суботах)

0931600442

1374 -

540

Волошкова (Котовського), Молодогвардійська, Успенська (Воровського), Графська (Урицького), Вишнева, Михайла Максимовича (Енгельса), Родини Бобринських (Артема), Черняховського, Ентузіастів, Орлова, Зоряна

Провулки: Волошковий (Котовського), Успенський (Воровського), Графський (Урицького), Ентузіастів

 

5.

Коротя

Надія

Леонідівна,

вул.Папаніна,35,

4-40-47

452 -

263

Севастопольска з № 26, Канарського, Папаніна, Музична, Кузнечна, Яблочкова, Типографська,  Пилипа Орлика (П.Лумумби), Перемоги № № 1- 27, Михайла Дорошенка №№ 5,7 (Червоноармійська)

6.

Довженко

Інна Андріївна,

вул.Соборна,32

(Свердлова)

4-37-61

893 -

324

Соборна  №№ 1-71, 2-86 (Свердлова), Білякова, Крилова Дніпровська, Черкаська, Ширшова, Островського, Ірдинська

Провулки: Білякова, Крилова, Червоний, Аптекарський, Черкаський

7.

Владімірова

Ольга

Василівна,

вул.Софіївська ,27 к.3 (Семашко)

0664708375,

0637395415

4-24-32

948 -

392

Юрія Кондратюка (О.Невського), Севастопольська №№ 1-25а, Софіївська (Семашка), Сенатора, Отаманів Соколовських (Войкова), Міщенка, Паторжинського

Провулки: Белгородський, Курський, Сенатора, Софіївський (Семашка), Юрія Кондратюка (О.Невського)

8.

Гундар

Наталія

Євгеніївна,

вул. 1 Грудня,114/1

(5 Грудня)

4-67-12

0677583947

 

1885 -

772

Одеська до № 42, Трипільська (Комунарська) №№ 92-102, 112-134, Лаврентія Похилевича (Лазо) (парні номери), Чкалова з № 80-до кінця, Горького з № 87-до кінця,  1 Грудня (5 Грудня) з №87-до кінця, Тімірязєва з № 91 до кінця, Осавули Василя Бурки (Будьонного), Гагаріна, Тітова, Івана Підкови (Фрунзе), Пушкіна, Гоголя, Осіння (Шевченка), Смоленська № 9,11,2-32, Чмиренка, Гречківська (9 Січня), 8 Березня, Колгоспна №5, 7), Червономіська (непарні номери), Березова, Привітна

Провулки: Одеський (непарні номери), Лаврентія Похилевича (Лазо), Тимофія Медведєва (Серп і Молот), Чмиренка, Пушкіна

9.

Санжаровська

Олена

Степанівна,

вул.Горького,66/1,

4-16-64

 

1345 –

511

Трипільська (Комунарська)  №№ 10-88, Тімірязєва

№№ 5-92, 1 Грудня №№ 1-88 (5 Грудня),

Горького №№ 1-88, Чкалова №№ 2-73, Надії Світличної №№ 1-54 (Крупської), Лаврентія Похилевича непарні номери, №№ 1-43, (С.Лазо), Одеська №№ 44-67, Івана Піддубного (Перекопська)

Провулки: Трипільський (Комунарський), Короткий, Посадочний (Штерна)

10.

Вербюк

Віра

Валеріївна,

вул.Кольцова, 11,

0988702450

 

2200 -

900

О.Вишні, Алатирська, Юрова (Якіра), Кольцова,

Тургенєва, Канашська, Романа Шухевича (Кузнецова), Механічна, Уманська (до № 33), Трипільська №№ 23-33 (Комунарська), Курчатова, Н.Курченко, Л.Українки, Шишкіна, Незалежності №№ 96-102 (Леніна), Бонівура,

Слов’янська, Н.Левицького

Провулки: Новий, О.Вишні, Тургенєва, Кольцова, Юровий (Якіра),  Федосіївський (Лібкнехта), Сахарний, С.Разіна, Механічний, Л.Українки, Курчатова

11.

Кузнєцова

Віра

Федорівна

вул. Нахімова, 32,

0634083374

 

1100 –

294

Нахімова, Маяковського, Любомирська (Мікояна), Заводська (Блюхера), Ольги Олійник (Р.Люксембург), Чернишевського, Семена Палія (Андрєєва), Рафінадний бульвар, Незалежності №№ 89-109, Родини Бобринських №№ 117-176 (Артема), Першодрукаря Івана Федорова №№ 104-204 (Федорова)

Провулок: Нахімова

12.

Лисиця

Володимир Олексійович

вул.Сріблянська, 8 (Орджонікідзе)

0936733155,

4-65-72

1392 –

568

Соборна - зал. переїзд -міст,  №№ 111-198 (Свердлова),

Родини Бобринських №№ 75-105 (Артема), Одеська- зал.переїзд - до кінця , №№ 75-105,  Сакко і Ванцеті, Сріблянська (Орджонікідзе), Платона Майбороди (Ватутіна), Київська, Технічна, Надії (К.Цеткін)

Провулки: Серебрянський, Симбірський,

Яцьківський (Орджонікідзе), Толбухіна, Платона Майбороди (Ватутіна), Технічний, Рафінадний

 

13.

Андрющенко

Тетяна

Володимирівна,

вул.Ромейка,59,

4-00-45

0637987244

 

770 –

353

В.Гордієнко від №62 до вул.Соборної (Свердлова ),

Соборна від мосту до кінця, №№ 173-179 та №№ 206-222 (Свердлова),  Ромейка, Першодрукаря Івана Федорова №№ 1-9 (Федорова).

Провулки: Мальовничий (Свердлова), Макаренка, Ромейка, 2-й Жовтневий, Шмідта, Транзитний, Гордієнко

Залізничні казарми

14.

Шелудько

Іван

Вікторович,

вул. Світанкова, 19 (Жукова)

2-25-65

0989906055

 

1050 –

425

Олекси Бакуменка (Калініна), Некрасова, Чехова, Ломоносова, Менделеєва, Гайдара, Франка, Матросова, Смирнова, Северина Наливайка (Боженка), Пермська, Світанкова (Жукова), Енергатична (Луначарського), Броніслава Козловського (Красіна), Мечнікова, Тараса Шевченка (Жовтнева) №№ 71а,73

Провулки: Некрасова, Клавдії Шульженко (Червоних Партизан), Чехова, Гайдара

15.

Андріанов

Микола

Георгійович,

вул. Олександра Довжненка,52 (Белінського)

5-35-73, 4-31-85 (роб.), 0673934527

646 –

280

Юрія Пасхаліна від вул.Жовтневої до вул.Павлова (Репіна), Олександра Довженка (Белінського), Весела, Філатова,Далекосхідна №№ 2-13, Павлова, Кударя, Тараса Шевченка (Жовтнева) № 28,  Коцюбинського №№1-17

Провулки: Далекосхідний, Залізничний

16.

Васильєва

Наталія

Іванівна,

вул. Телеграфна, 34,

0977072587

1570 –

672

Кременчуцька, Леся Курбаса (2-ї П’ятирічки), Василя Симоненка (К.Маркса), Івана Багряного (Кірова), 28 –го Червня (26-го Червня), Полтавська, Далекосхідна, Радіщева, Коцюбинського, Мазура, Захисників України (до моста) (Краснопресненська), Горліса-Горського (Кронштадська), Якова Водяного (Московська), Телеграфна, Б.Хмельницького (№№ 2-19), Тараса Шевченка №№ 5, 14а (Жовтнева)

Провулки: Івана Багряного (Кірова), Уральський, Юрія Дрогобича (Суворова), Василя Симоненка (К.Маркса), Чайковського, Вокзальний, Б.Хмельницького

18.

Загральський

Юрій

Валентинович,

вул. Лісна, 27,

0734769280

596 –

294

Лісова, Академіка Вернадського (Радянська), Добролюбова, Захисників України №№ 41-76 (Краснопресненська), Переяславська

Провулки: Переяславський

 

19.

Пляченко

Олександра Володимирівна,

вул. Героїв УПА,  24 (Н. Сергієнко)

096 4881606,

063 9898405

1080 –

550

Василя Стуса (Ленінградська), Ю.Коробейніка, Волгоградська,  Героїв УПА (Н.Сергієнко), Платона Симиренка (Піонерська), Лисова, Мирошніченка, Мінська, Орешкова, В.Гордієнко №№ 1-73, до переїзду

Провулки: Амурський, Волгоградський, Василя Стуса (Ленінградський), Пугачова, Кримський, Західний

 

20.

Нікульченкова

Тамара

Олександрівна,

вул.Громова, 89,

2-91-89, 0634885539

2100 –

735

Громова №№ 1-155, 66-300, Комарова, Старшини Шевченка, Ковпака, Левенця, Юрія Тютюнника (Комсомольська), Тичини, Академіка Григорія Проскури (Панфілова), Івана Дороганевського (Чубаря), Толстого, Марата, Вавілова, Олекси Гірника (Чекістів), Михайла Морозенка (П.Морозова), Зарічна, Седова, Корольова, Можайського, Верещагіна, Туполева

Провулки: Левенця, Вавілова, Олекси Гірника (Чекістів)

21.

Костенко

Марія

Олексіївна,

вул.Вільямса,17,

2-96-29, 4-40-53 (роб.)

0668356297

912 –

381

Вільямса, Смілянська, Заслонова, Леваневського, Громова №№ 2-64, Нагорного, Сєрова, О.Кошового, композитора Лисенка (академіка Лисенка), І.Ле, Квіткова

Провулки: Вільямса, Смілянський, Громова, Леваневського

 

22.

Зінченко

Ніна

Іванівна,

вул. Олімпійська, 3,

тел.

 

1728 –

688

Кармелюка, Івана Мазепи (Дімітрова), Львівська, Луганська, Карбишева, Героїв Крут (Арсенальна), Єсеніна, Григорія Сковороди (Волочаївська), Ювілейна, Берегова, Олімпійська, Рилєєва, Декабристів, Пірогова, С.Ковалевської, Будівельників, Калинова, Каштанова, Дружби, Весняна, Ак.Баха, Терешкової, Богдана Скробута (Пархоменка), Полковника Болбочана (Парижської Комуни), Набережна

Провулки: Кармелюка, С.Ковалевської, Богдана Скробута (Пархоменка), Ак.Баха, Леоніда Бикова (Парижської Комуни), Львівський, Береговий

 

23.

Лопіна

Валентина

Борисівна,

вул.Котляревського,

21,

2-86-00,

0962957293

 

1880 –

781

Глібова, Молодіжна, Жуковського, Першотравнева, Котляревського, Ціолковського, Стеценка, Абрикосова (30-річчя ВЛКСМ), Станіславського, Сурікова, Миру, Праці, Сормовська, Клубна

Провулки: Праці, Котляревського, Жуковського, Станіславського, Робітничий, Глібова, Дружби

24.

Голубніченко

Світлана

Анатоліївна,

вул. Першодрукаря Івана Федорова,37 (Федорова)

4-21-37

4-50-51(роб),

0637278746

786 –

263

Першодрукаря Івана Федорова,№№ 8-102,№№11-127 (Федорова), Симбірська, Герцена, Нижньозаводська, І.Богуна

Провулки: Першодрукаря Івана Федорова (Федорова), Попова, М.Раскової, Левенцова, Лермонтова

Файл: 

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

26 лютого

12.00 – Урочистості до 10-річчя від дня заснування клубу ремесел «Дивина», Міський будинок культури

14.30 - Засідання виконавчого комітету

16.00 Відбірковий етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини-2020», Будинок дитячої та юнацької творчості 

27 лютого

11.00 - Сесія міської ради

16.00 Відбірковий етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини-2020», Будинок дитячої та юнацької творчості

17.00 - Участь у відкритій першості ДЮСШ «Олімп» (відділення веслування на байдарках і каное) із ОФП, Заклад загальної середньої освіти № 6

28 лютого 

11.00 - Прийом по особистим питанням громадян заступником міського голови Павлом Кондратенко

13.00 - Концерт у музично – поетичній вітальні  «Подих весни», Міський будинок культури

13.00 - Урочистості з нагоди ювілею гімназійної газети «Дзвоник», НВК «Загальноосвітня школа І ступеня -гімназія  імені В.Сенатора" 

15.00 - Народознавчі вечорниці в жіночому клубі Любисток «Масляній всі раді», Бібліотека філія №4

15.30 - Пізнавально-розважальна програма «Зустрічаймо Масляну!», Будинок дитячої та юнацької творчості

29 лютого

10.00 - Обласні змагання з баскетболу, Заклади загальної середньої освіти № 11, 12

10.00 - VІІ тур Відкритого чемпіонату м. Сміла з волейболу 2020 року «Патріоти Смілянщини – рідній Україні», НВК «Ліцей - загальноосвітня школа  І-IІІ ступенів «Лідер»

12.00 - Міське свято "Масляна-2020", Центральна площа міста

15.00 - Вечір відпочинку у клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

1 березня

11.00 - VІ тур Відкритого чемпіонату м. Сміла з футзалу, Спортивний комплекс «Авангард»

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ