Заходи благоустрою міста

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

02.07.2019 | 08:29

№№

квар-ткому

голова квартального комітету,  адреса, телефон

Кільк.

жител.дворів

Вулиці та провулки, які входять до складу квартального комітету

1.

Коваленко Лудмила Сергіївна вул.С Морочковского,78,

 

097 916 45 69

 

2076 -

672

Тясминська,  Данила Виговського (Червоногвардійська), Молокова, Ростовська, Семена Морочковського (Стаханова),  Михайла Старицького (Баумана), Садова,  Достоєвського, Доватора, Жигулівська, Малишка, Зелена, Профспілкова.

Провулки: Сонячний,Садовий, Молокова,Тясминський, Данила Виговського (Червоногвардійський), Семена Морочковського (Стаханова), Ростовський, Доватора, Достоєвського, Сунківський

 

2.

Боцюра

Валентина

Василівна

вул. Л.Чайкіної, 24,

4-49-54,

0986285328

 

1566 -

631

Сунківська (Литвинова), Гастелло, Польова, Кам’янська, Героїв Холодноярців (60 років СРСР), Михайла Яхненка (Кіровоградська),  Л.Чайкіної, Саксаганського, Ткаченка, З.Космодем’янської, капітана Береста (Червонопрапорна)

Провулки:  Сунківський (Литвинова), Гастелло, Восток, Цегельний, Л.Чайкіної, Саксаганського, Перемоги, Михайла Яхненка (Кіровоградський),  Тополиний, Кам’янський

 

3.

Стахурська

Олена

Олегівна

пров. Житомирський, 1 (Щорса)

4-65-70,

0979600914

1200 -

434

Незалежності (Леніна) №№ 1-29, Мічуріна, Ротондівська (Косіора),  В’ячеслава Чорновола (Дзержинського), Героїв Небесної сотні (Петровського), Генерала Дерев’янка (Фурманова), Набережна, Ш.Алейхема, Фруктова, Р.Ролана, Житомирська (Щорса)

Провулки: Мічуріна, В’ячеслава Чорновола (Дзержинського), Житомирська (Щорса), Героїв Небесної сотні (Петровського), Пролетарський, Р.Ролана

 

4.

Бойко

Світлана Олександрівна,

вул. Волошкова, 16 (Котовського)

2-40-29, 4-57-31

(по суботах)

0931600442

1374 -

540

Волошкова (Котовського), Молодогвардійська, Успенська (Воровського), Графська (Урицького), Вишнева, Михайла Максимовича (Енгельса), Родини Бобринських (Артема), Черняховського, Ентузіастів, Орлова, Зоряна

Провулки: Волошковий (Котовського), Успенський (Воровського), Графський (Урицького), Ентузіастів

 

5.

Коротя

Надія

Леонідівна,

вул.Папаніна,35,

4-40-47

452 -

263

Севастопольска з № 26, Канарського, Папаніна, Музична, Кузнечна, Яблочкова, Типографська,  Пилипа Орлика (П.Лумумби), Перемоги № № 1- 27, Михайла Дорошенка №№ 5,7 (Червоноармійська)

6.

Довженко

Інна Андріївна,

вул.Соборна,32

(Свердлова)

4-37-61

893 -

324

Соборна  №№ 1-71, 2-86 (Свердлова), Білякова, Крилова Дніпровська, Черкаська, Ширшова, Островського, Ірдинська

Провулки: Білякова, Крилова, Червоний, Аптекарський, Черкаський

7.

Владімірова

Ольга

Василівна,

вул.Софіївська ,27 к.3 (Семашко)

0664708375,

0637395415

4-24-32

948 -

392

Юрія Кондратюка (О.Невського), Севастопольська №№ 1-25а, Софіївська (Семашка), Сенатора, Отаманів Соколовських (Войкова), Міщенка, Паторжинського

Провулки: Белгородський, Курський, Сенатора, Софіївський (Семашка), Юрія Кондратюка (О.Невського)

8.

Гундар

Наталія

Євгеніївна,

вул. 1 Грудня,114/1

(5 Грудня)

4-67-12

0677583947

 

1885 -

772

Одеська до № 42, Трипільська (Комунарська) №№ 92-102, 112-134, Лаврентія Похилевича (Лазо) (парні номери), Чкалова з № 80-до кінця, Горького з № 87-до кінця,  1 Грудня (5 Грудня) з №87-до кінця, Тімірязєва з № 91 до кінця, Осавули Василя Бурки (Будьонного), Гагаріна, Тітова, Івана Підкови (Фрунзе), Пушкіна, Гоголя, Осіння (Шевченка), Смоленська № 9,11,2-32, Чмиренка, Гречківська (9 Січня), 8 Березня, Колгоспна №5, 7), Червономіська (непарні номери), Березова, Привітна

Провулки: Одеський (непарні номери), Лаврентія Похилевича (Лазо), Тимофія Медведєва (Серп і Молот), Чмиренка, Пушкіна

9.

Санжаровська

Олена

Степанівна,

вул.Горького,66/1,

4-16-64

 

1345 –

511

Трипільська (Комунарська)  №№ 10-88, Тімірязєва

№№ 5-92, 1 Грудня №№ 1-88 (5 Грудня),

Горького №№ 1-88, Чкалова №№ 2-73, Надії Світличної №№ 1-54 (Крупської), Лаврентія Похилевича непарні номери, №№ 1-43, (С.Лазо), Одеська №№ 44-67, Івана Піддубного (Перекопська)

Провулки: Трипільський (Комунарський), Короткий, Посадочний (Штерна)

10.

Вербюк

Віра

Валеріївна,

вул.Кольцова, 11,

0988702450

 

2200 -

900

О.Вишні, Алатирська, Юрова (Якіра), Кольцова,

Тургенєва, Канашська, Романа Шухевича (Кузнецова), Механічна, Уманська (до № 33), Трипільська №№ 23-33 (Комунарська), Курчатова, Н.Курченко, Л.Українки, Шишкіна, Незалежності №№ 96-102 (Леніна), Бонівура,

Слов’янська, Н.Левицького

Провулки: Новий, О.Вишні, Тургенєва, Кольцова, Юровий (Якіра),  Федосіївський (Лібкнехта), Сахарний, С.Разіна, Механічний, Л.Українки, Курчатова

11.

Кузнєцова

Віра

Федорівна

вул. Нахімова, 32,

0634083374

 

1100 –

294

Нахімова, Маяковського, Любомирська (Мікояна), Заводська (Блюхера), Ольги Олійник (Р.Люксембург), Чернишевського, Семена Палія (Андрєєва), Рафінадний бульвар, Незалежності №№ 89-109, Родини Бобринських №№ 117-176 (Артема), Першодрукаря Івана Федорова №№ 104-204 (Федорова)

Провулок: Нахімова

12.

Лисиця

Володимир Олексійович

вул.Сріблянська, 8 (Орджонікідзе)

0936733155,

4-65-72

1392 –

568

Соборна - зал. переїзд -міст,  №№ 111-198 (Свердлова),

Родини Бобринських №№ 75-105 (Артема), Одеська- зал.переїзд - до кінця , №№ 75-105,  Сакко і Ванцеті, Сріблянська (Орджонікідзе), Платона Майбороди (Ватутіна), Київська, Технічна, Надії (К.Цеткін)

Провулки: Серебрянський, Симбірський,

Яцьківський (Орджонікідзе), Толбухіна, Платона Майбороди (Ватутіна), Технічний, Рафінадний

 

13.

Андрющенко

Тетяна

Володимирівна,

вул.Ромейка,59,

4-00-45

0637987244

 

770 –

353

В.Гордієнко від №62 до вул.Соборної (Свердлова ),

Соборна від мосту до кінця, №№ 173-179 та №№ 206-222 (Свердлова),  Ромейка, Першодрукаря Івана Федорова №№ 1-9 (Федорова).

Провулки: Мальовничий (Свердлова), Макаренка, Ромейка, 2-й Жовтневий, Шмідта, Транзитний, Гордієнко

Залізничні казарми

14.

Шелудько

Іван

Вікторович,

вул. Світанкова, 19 (Жукова)

2-25-65

0989906055

 

1050 –

425

Олекси Бакуменка (Калініна), Некрасова, Чехова, Ломоносова, Менделеєва, Гайдара, Франка, Матросова, Смирнова, Северина Наливайка (Боженка), Пермська, Світанкова (Жукова), Енергатична (Луначарського), Броніслава Козловського (Красіна), Мечнікова, Тараса Шевченка (Жовтнева) №№ 71а,73

Провулки: Некрасова, Клавдії Шульженко (Червоних Партизан), Чехова, Гайдара

15.

Андріанов

Микола

Георгійович,

вул. Олександра Довжненка,52 (Белінського)

5-35-73, 4-31-85 (роб.), 0673934527

646 –

280

Юрія Пасхаліна від вул.Жовтневої до вул.Павлова (Репіна), Олександра Довженка (Белінського), Весела, Філатова,Далекосхідна №№ 2-13, Павлова, Кударя, Тараса Шевченка (Жовтнева) № 28,  Коцюбинського №№1-17

Провулки: Далекосхідний, Залізничний

16.

Васильєва

Наталія

Іванівна,

вул. Телеграфна, 34,

0977072587

1570 –

672

Кременчуцька, Леся Курбаса (2-ї П’ятирічки), Василя Симоненка (К.Маркса), Івана Багряного (Кірова), 28 –го Червня (26-го Червня), Полтавська, Далекосхідна, Радіщева, Коцюбинського, Мазура, Захисників України (до моста) (Краснопресненська), Горліса-Горського (Кронштадська), Якова Водяного (Московська), Телеграфна, Б.Хмельницького (№№ 2-19), Тараса Шевченка №№ 5, 14а (Жовтнева)

Провулки: Івана Багряного (Кірова), Уральський, Юрія Дрогобича (Суворова), Василя Симоненка (К.Маркса), Чайковського, Вокзальний, Б.Хмельницького

18.

Загральський

Юрій

Валентинович,

вул. Лісна, 27,

0734769280

596 –

294

Лісова, Академіка Вернадського (Радянська), Добролюбова, Захисників України №№ 41-76 (Краснопресненська), Переяславська

Провулки: Переяславський

 

19.

Пляченко

Олександра Володимирівна,

вул. Героїв УПА,  24 (Н. Сергієнко)

096 4881606,

063 9898405

1080 –

550

Василя Стуса (Ленінградська), Ю.Коробейніка, Волгоградська,  Героїв УПА (Н.Сергієнко), Платона Симиренка (Піонерська), Лисова, Мирошніченка, Мінська, Орешкова, В.Гордієнко №№ 1-73, до переїзду

Провулки: Амурський, Волгоградський, Василя Стуса (Ленінградський), Пугачова, Кримський, Західний

 

20.

Нікульченкова

Тамара

Олександрівна,

вул.Громова, 89,

2-91-89, 0634885539

2100 –

735

Громова №№ 1-155, 66-300, Комарова, Старшини Шевченка, Ковпака, Левенця, Юрія Тютюнника (Комсомольська), Тичини, Академіка Григорія Проскури (Панфілова), Івана Дороганевського (Чубаря), Толстого, Марата, Вавілова, Олекси Гірника (Чекістів), Михайла Морозенка (П.Морозова), Зарічна, Седова, Корольова, Можайського, Верещагіна, Туполева

Провулки: Левенця, Вавілова, Олекси Гірника (Чекістів)

21.

Костенко

Марія

Олексіївна,

вул.Вільямса,17,

2-96-29, 4-40-53 (роб.)

0668356297

912 –

381

Вільямса, Смілянська, Заслонова, Леваневського, Громова №№ 2-64, Нагорного, Сєрова, О.Кошового, композитора Лисенка (академіка Лисенка), І.Ле, Квіткова

Провулки: Вільямса, Смілянський, Громова, Леваневського

 

22.

Зінченко

Ніна

Іванівна,

вул. Олімпійська, 3,

тел.

 

1728 –

688

Кармелюка, Івана Мазепи (Дімітрова), Львівська, Луганська, Карбишева, Героїв Крут (Арсенальна), Єсеніна, Григорія Сковороди (Волочаївська), Ювілейна, Берегова, Олімпійська, Рилєєва, Декабристів, Пірогова, С.Ковалевської, Будівельників, Калинова, Каштанова, Дружби, Весняна, Ак.Баха, Терешкової, Богдана Скробута (Пархоменка), Полковника Болбочана (Парижської Комуни), Набережна

Провулки: Кармелюка, С.Ковалевської, Богдана Скробута (Пархоменка), Ак.Баха, Леоніда Бикова (Парижської Комуни), Львівський, Береговий

 

23.

Лопіна

Валентина

Борисівна,

вул.Котляревського,

21,

2-86-00,

0962957293

 

1880 –

781

Глібова, Молодіжна, Жуковського, Першотравнева, Котляревського, Ціолковського, Стеценка, Абрикосова (30-річчя ВЛКСМ), Станіславського, Сурікова, Миру, Праці, Сормовська, Клубна

Провулки: Праці, Котляревського, Жуковського, Станіславського, Робітничий, Глібова, Дружби

24.

Голубніченко

Світлана

Анатоліївна,

вул. Першодрукаря Івана Федорова,37 (Федорова)

4-21-37

4-50-51(роб),

0637278746

786 –

263

Першодрукаря Івана Федорова,№№ 8-102,№№11-127 (Федорова), Симбірська, Герцена, Нижньозаводська, І.Богуна

Провулки: Першодрукаря Івана Федорова (Федорова), Попова, М.Раскової, Левенцова, Лермонтова

Файл: 

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

12 жовтня

10.00 - VІ тур Відкритого чемпіонату м. Сміла з міні-футболу 2019 року «Локомотив – ліга», Стадіон "Локомотив"

10.00 - Кубковий турнір з тенісу (серед вихованців середньої та старшої груп), Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

14.00 - Концерт до Дня українського козацтва, Клуб мікрорайону Гречківка

13 жовтня

12.00 - V тур Чемпіонату Черкаської області 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд (І коло), Стадіон "Юність"

16.00 - Вечір відпочинку у клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

14 жовтня

10.00 - Покладаня квітів до пам'ятних знаків Якова Водяного, Площа північного вокзалу станції ім. Т.Шевченка

11.00 - Вшанування та покладення квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО, Площа перед Будинком Рад

15.30 - Заняття в школі волонтерів, Міський будинок культури

15 жовтня

12.00 - Сторітеллінг «Сила нескорених» до Дня захисника України, Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої

16 жовтня

12.30 - Бібліографічний огляд «Дивовижні історії з життя тварин», Спеціалізована БФ для дітей Ім.Т.Шевченка

14.00 - Фінал міських змагань з футболу "Шкіряний м'яч", Стадіон "Юність"

15.00 - VI тур Чемпіонату області 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд (1 коло), ДЮСШ  «Олімп» - «Дніпро», Стадіон "Юність"

17 жовтня

11.00 - Зустріч із дитячою письменницею, громадською діячкою Ларисою Ніцой: «Читайте як морозиво», Центральна дитяча бібліотека

11.00 - Бібліотерапія / Засідання клубу «Тисяча мудрих сторінок» до Всеукраїнського дня бібліотек, Бібліотека філія №1

13.30 - Урок - дискусія «Колектив починається з мене», Спеціалізована БФ для дітей Ім.Т.Шевченка

13.30 - Година спілкування «Спорт мужніх –мотокрос» (Знайомтесь:  Дмитро Кугот та Артем Вовк – юні смілянські спортсмени), Бібліотека філія №2

15.00 - Позачергова сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

18 жовтня

10.00 - Тренінги з комп’ютерної грамотності, Бібліотека філія №5

14.00 - Міські змагання з настільного тенісу, Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

14.00 - Ігротека настільних ігор, Бібліотека філія №5

15.30 - Молодіжна акція до Європейського дня протидії торгівлі людьми, Центральна площа

16.00 - Козацька естафета "Козацькому роду нема переводу", Будинок дитячої та юнацької творчості

19 жовтня

10.00 – Закриття чемпіонату міста з міні-футболу 2019 року, Стадіон "Локомотив"

17.00  - Фікси –шоу – «Обережно Фіксики», Міський будинок культури

20 жовтня

12.00 - VI тур чемпіонату області серед дитячо-юнацьких команд (1 коло) ДЮСШ, Стадіон "Авангард"

14.00 -  Вечір відпочинку в клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

15.00 - XIV тур Першості області з футболу серед команд першої ліги, Стадіон "Авангард"

17.00 – Святковий концерт національного хору ім. Григорія Верьовки, Міський будинок культури

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ