Заходи благоустрою міста

ЧОЦЗ

11.07.2019 | 09:44

Марина Назаренко за фахом юристка. Перебуває на обліку у Смілянському центрі зайнятості, але хотіла б працювати у Черкасах: «Тринадцять років я працювала за фахом. Перша моя робота – у Смілянському комунальному підприємстві. Я там виконувала роботу юрисконсульта та кадровика. Потім працювала юристкою у Черкаській обласній державній адміністрації, в АТ «Дельта Банк», ТОВ «СмілаЕнергоінвест» та в АТ «Альфа Банк».

Тетяна Чемирис – кар’єрна радниця пані Марини: «На обліку жінка перебуває з квітня місяця цього року. Разом ми розробили індивідуальний план працевлаштування. Кожен виконаний пункт цього плану – це крок до бажаної роботи. Марина активно відвідує семінари та тренінги.»

Пані Марина пригадує: «До центру зайнятості я звертаюся вдруге. Перший раз був у 2011 році. Тоді через три місяці мені вдалося самостійно знайти роботу. Зараз пошук роботи став дещо іншим: з’явилися нові ресурси та можливості. На тренінгах від центру зайнятості я навчилася застосовувати всі сучасні методи використання джерел про вакансії. Так, я розмістила своє резюме на двох інтернет-ресурсах та слідкую он-лайн за появою нових вакансій в регіоні. Я готова до співбесіди у Skype.»

Наразі на обліку центру зайнятості перебуває 12 фахівців сфери юриспруденції, які шукають роботу. Смілянський міськрайонний центр зайнятості пропонує роботодавцям кваліфікованих юристів із досвідом, які вже готові приступити до роботи.

Підготувала Ангеліна Хоменко,

фахівчиня Смілянського міськрайонного центру зайнятості

19 липня

Майстер-клас для вихованців хореографічної профільної зміни літнього відпочинкового табору "Шторм" з прикладного мистецтва,  Дитячий оздоровчий табір "Тимурівець"