02.10.2018 | 13:02

У Смілянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відсвяткували День людей похилого віку та День ветеранів України.

Якщо молодість життя можна порівняти з весною, то пора осені, це пора людей старшого та похилого віку. В цю пору людина починає, як і в природі, збирати свої врожаї. Зерна, що зростали за життя дають віддачу, приходить справжня мудрість життя, людина ділиться накопиченим роками досвідом і потребує від близьких та оточуючих поваги і уваги.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) УПСЗН ВК Смілянської міської ради працює з людьми з обмеженими можливостями та людьми похилого віку і намагається, щоб вони відчували нашу турботу.

Тому, 1 жовтня, в Міжнародний день людей похилого віку, в міському будинку культури відбувся святковий концерт. Свято розпочалося з вітального слова директора територіального центру Лисенка О.В. Всім присутнім він побажав міцного здоров’я, сил та наснаги, подякував за їх багаторічний досвід, за добрі поради та настанови. Після його виступу відбувся святковий концерт за участі підопічних відділення денного перебування територіального центру.

Концертну програму склав організатор культурно-дозвіллєвої діяльності відділення денного  перебування Захарченко Едуард Гаврилович. А незрівнянна ведуча, солістка багатьох пісень, Бакуменко Віра Іванівна, своєю енергією заряджала всіх присутніх і дарувала гарний настрій.

Особливо хочеться відмітити активних членів клубу „Лідія” Н.І. Роговик,  В.І Печерицю, М.М. Варяницю, В.П. Шевцова, А.П. Семенчову, А.І.Федоренка, Г.О. Красіліну, Р.І. Салаєву, С.І. Журавську, Г.М. Поперечну, В.П. Кобзарь. В їх виконанні звучали українські народні та жартівливі пісні, гуморески, художні читання та гра на фортепіано. А ще наших ветеранів концертною програмою вітав аматорський хор ветеранів та жіночий ансамбль Будинку культури під керівництвом  Д.І. Осадчої.

Також в цей день  у відділенні денного перебування територіального центру відбулася бесіда „Шануймо осінь їх життя” під керівництвом Лисенко Т.О. Ветерани мали можливість поспілкуватися між собою, відпочити, згадувати свою молодість – як працювали, коли на роботу та з роботи завжди їхали з піснями хоч як важко не було. Згадували різні випадки зі свого життя – і смішні, і не дуже, самі співали пісень своєї молодості.

Ми мало замислюємось над тим, хто ж такі особи похилого віку, чим маємо завдячувати їм. Перед усім це люди, які піднялися на найбільші вершини життя, їх найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість.

Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами і людьми похилого  віку. А ми будемо робити все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, будемо дбати за їх активне довголіття.

Директор територіального  центру Лисенко О.В.

Газета Сміла