24.05.2018 | 16:26

24 травня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося обговорення проектів рішень 70-ї сесії міської ради, проведення якої заплановано на 30 травня. На порядок денний сесії планується винести 120 питань. В обговореннях проектів рішень ради взяли участь 10 депутатів.

Першим питанням на сесії планується розглянути питання щодо підсумків роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2017-2018 років - питання вирішено заслухати на самій сесії.

Міський голова представив депутатам кандидатури на посади: керуючого справами - Омельченко Людмилу, заступника міського голови (куратора питань житлово-комунального господарства) – Віктора Волошина, на посаду першого заступника міського голови – Ігоря Нестеренка.

Депутати розглянули проекти рішень щодо Регламенту роботи міської ради, порядку проведення громадських обговорень з питання добровільного об`єднання територіальних громад, шефської допомоги військовій частині А3335 та навчальному катеру «Сміла», підтримки КП «Медіа-центр», Програми соціальної політики та розвитку соціального захисту (придбання путівок для інвалідів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС) та Програми врегулювання питання перевезень пільгових категорій населення (перерозподіл відсотків по оплаті за відшкодування перевезень пільгових категорій  між перевізниками внаслідок проведеного моніторингу).

Депутати розглянули питання надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста – 18 осіб на загальну суму 66,5 тис. грн.

На засіданні депутати розглянули питання оренди комунального майна, укладання договорів користування приміщеннями, передачі приміщення колишнього ліцею відділу культури для створення музейного комплексу, приєднання КП ательє «Інтер» до КП «МІФК».

Депутати розглянули проект рішення щодо внесення змін до складу виконавчого комітету: пропозиція виведення зі складу виконкому Петра Даценка на підставі його заяви. Міський голова озвучив питання щодо можливої зміни складу виконавчого комітету.

Депутати обговорили 78 проектів рішень з земельних питань, заслухали представників будівництва міні гідроелектростанції на Яхневій греблі.

Газета Сміла