|
|
|
|
||
№ |
Прізвище, ім’я, по-батькові |
Освіта |
Місце роботи |
Партійність |
Назва місцевої організації політичної партії, |
1. |
Бандурко Людмила Миколаївна |
вища |
Начальник відділу |
член Політичної партії «Слуга Народу» |
Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу» |
2. |
Березань Ярослав Григорович |
вища |
Директор ТОВ «Черкаський обласний центр служби крові «ЧЕРКАСИ-ПЛАЗМА»» |
безпартійний |
Черкаська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» |
3. |
Глущенко Максим Леонідович |
вища |
Заступник директора Смілянське комунальне підприємство «Комунальник» |
член Політичної партії «Слуга Народу» |
Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу» |
4. |
Гнідая Софія Анатоліївна |
вища |
Директор НВК Лідер |
член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ" |
Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» |
5. |
Груша Роман Сергійович |
професійно-технічна |
Директор ТОВ «Сміла-Райагропостач» |
член Політичної партії «Європейська Солідарність» |
Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність» |
6. |
Далібожак Валентина Миколаївна |
вища |
Помічник-консультант народного депутата України Апарат Верховної Ради України |
член Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!» |
Черкаської обласної організації Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!» |
7. |
Далібожак Іван Степанович |
вища |
В.о. директора КП «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради» |
член Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!» | Черкаської обласної організації Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!» |
8. |
Дорошенко Віктор Миколайович |
вища |
Директор Смілянський РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» |
член Політичної партії «Слуга Народу» |
Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу» |
9. |
Дякон Іоланта Леонідівна |
вища |
Голова ММГО "Aisha" МБК м. Сміла |
безпартійна |
Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України» |
10. |
Зайцев Сергій Анатолійович |
вища |
Начальник управління |
член Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» |
Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» |
11. |
Книж Олег Олександрович |
вища |
Начальник відділення Укргазбанк |
член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ" |
Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» |
12. |
Косенко Роман Валерійович |
вища |
Комерційний директор Фермерське господарство «Урожай» |
член Політичної партії "Наш край" |
Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ» |
13. |
Кредзинський Юрій Якович |
вища |
Приватний підприємець |
безпартійний |
Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ» |
14. |
Криворучко Мар'яна Володимирівна |
вища |
Директор Смілянської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7 |
член Політичної партії «Слуга Народу» |
Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу» |
15. |
Лихолай Віктор Олексійович |
професійно-технічна |
Директор ТОВ Сміла-Побут |
член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ" |
Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» |
16. |
Любченко Юлія Євгенівна |
вища |
Начальник фінансового управління виконавчого комітету Смілянської міської ради |
член Політичної партії «Слуга Народу» |
Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу» |
17. |
Меркулов Микола Леонідович |
вища |
Інженер з транспорту Смілянського РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» |
член Політичної партії «Європейська Солідарність» |
Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність» |
18. |
Милостяк Валерій Анатолійович |
професійно-технічна |
Приватний підприємець |
член Політичної партії «Європейська Солідарність» |
Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність» |
19. |
Ніколаєв Олександр Васильович |
вища |
Приватний підприємець |
безпартійний |
Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України» |
20. |
Овчаренко Віктор Степанович |
вища |
Приватний підприємець ФОП Овчаренко В.С. |
член Політичної партії "Народний Рух України" |
Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України» |
21. |
Овчаренко Наталія Михайлівна |
вища |
Приватний підприємець |
член Політичної партії «Європейська Солідарність» |
Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність» |
22. |
Озірський Олександр Макарович |
вища |
Лікар - травматолог КНП «Смілянська міська лікарня» Смілянської міської ради |
член Політичної партії «Слуга Народу» |
Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу» |
23. |
Пархоменко Олександр Олександрович |
вища |
ФОП Пархоменко |
безпартійний |
Черкаська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» |
24. |
Поліщук Богдан Анатолійович |
вища |
Приватний підприємець |
член Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» |
Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» |
25. |
Сілко Оксана Іванівна |
вища |
Начальник відділу
|
член Політичної партії «Слуга Народу» |
Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу» |
26. |
Стригун Анатолій Миколайович |
вища |
Приватний підприємець |
член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ" |
Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» |
27. |
Студанс Юрій Іварович |
вища |
Секретар міської ради |
член Політичної партії «Слуга Народу» |
Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу» |
28. |
Стуженко Микола Анатолійович |
вища |
Тимчасово не працює |
член Політичної партії "Наш край" |
Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ» |
29. |
Таібов Рамазан Курбанович |
вища |
Вчитель предмету "Захист України" Смілянська загально- освітня школа I-III ступенів №7 |
член Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!» | Черкаської обласної організації Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!» |
30. |
Ткаченко Олександр Анатолійович |
вища |
Тимчасово не працює |
член Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» |
Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» |
31. |
Трегубов Валерій Леонідович |
вища |
Директор ТОВ «ТВКК ШАТТЛ» |
безпартійний |
Черкаська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
|
32. |
Федоренко Марина Олександрівна |
вища |
Лікар -стоматолог Комунальне некомерційне підприємство «Смілянська стоматологічна поліклініка» Смілянської міської ради |
член Політичної партії «Слуга Народу» |
Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу» |
33. |
Шапошник Андрій Борисович |
Вища |
Директор ТОВ «Агробіотехнології» |
член Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» |
Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» |
34. |
Якушенко Микола Трохимович |
вища |
Голова Смілянська міська організація ветеранів України |
безпартійний |
Черкаської обласної організації Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!» |