28.10.2019 | 09:20

Прийміть щирі вітання з нагоди 75-ї річниці вигнання з України фашистських загарбників.

Цими осінніми днями багато десятиріч тому на українську землю прийшов мир, за який довелося сплатити найвищу ціну – ціну крові й життя. Вигнання поневолювачів – це торжество справедливості і волелюбності всього українського народу над варварством і насильством фашизму. Відзначаючи річницю звільнення України від нацистів, ми вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні. Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю та багато європейських країн, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані міста та села, відродили економічний потенціал, плекали наше мирне майбутнє.

На жаль, після семи десятиліть по закінченню найбільшого в історії людства військового конфлікту, через агресію Російської Федерації та підконтрольних їй терористичних формувань українці зі зброєю в руках захищають суверенітет та територіальну цілісність не лише своєї держави, а й спокій народів усієї Європи. Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів та прадідів, а тому ми віримо у нашу перемогу.

Слава Україні! Слава її Героям-Захисникам!

З повагою,

Міський голова  Олексій  Цибко

18 листопада

13.00 - Урок історичної правди: «Голодомор — печаль і скорбота України», Центральна дитяча бібліотека