ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

06.10.2020 | 11:34

З метою підтримки громадської активності молоді, створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації розпочинає конкурсний відбір проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів для включення їх до календарного плану управління на 2021 рік та подальшої фінансової підтримки протягом року.

Відбір пропозицій відбудеться за такими пріоритетами діяльності управління:

1. Національно – патріотичне виховання дітей та молоді.

2. Реалізація молодіжної політики в області.

3. Заходи приурочені до Дня молоді.

4. Протидія торгівлі людьми.

5. Заходи, що приурочені до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

6. Заходи, що приурочені до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

7. Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

8. Попередження насильства в сім’ї.

9. Заходи в рамках обласної акції ,,16 днів проти насильства“.

10.Заходи з підтримки сім’ї та пропаганди традиційних сімейних цінностей.

11. Заходи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.

Просимо звернути увагу на додаткові критерії оцінювання проектних пропозицій:

- реалізація проектів на території області;

- результативність;

- залучення молоді на етапах підготовки та реалізації проекту (в тому числі молоді з числа внутрішньо переміщених осіб).

- мінімум 75% учасників запланованого заходу повинні бути розподілені в рівномірній пропорції представники районів області, згідно списку учасників.

Максимальна сума проекту – 12 000 грн. Термін подання пропозицій: до 1 листопада 2020 року. Пропозиції подаються у паперовому та електронному варіанті до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102, 2-й поверх, каб. 206 та на електронну адресу molod.oblast@gmail.com у 3х примірниках. Просимо подавати проекти пропозицій з ретельним обґрунтуванням кошторису витрат.

Звертаємо Вашу увагу на те, що проекти всеукраїнського рівня розглядатися не будуть.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту залишає за собою право коригувати фінансування проектів переможців.

Пакет документів для заповнення за посиланням: https://drive.google.com/file/d/19LfU0p9SSxLq50- i74LiduSsbR3BKtCy/view?usp=sharing

Відділ молоді та спорту  управління освіти, молоді та спорту

28 жовтня

9-30 Покладання квітів до Меморіалу Слави з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з України, Міський прак культури та відпочинку