07.05.2018 | 11:43

Днями за ініціативи Смілянського міськрайонного центру зайнятості було організовано та проведено День відкритих дверей на державному підприємстві «Оризон - навігація», яке спеціалізується на розробці та виготовленні навігаційної апаратури, має досвід розробки та виробництва складної і наукоємної електронної техніки. На даний захід були запрошені молоді особи з технічною освітою.

Метою проведення заходу є надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виробляється, робочими місцями, які є на виробництві, соціальними гарантіями для працівників.

Розпочав презентацію підприємства заступник директора з розвитку, маркетингу і логістики Кривов’яз Андрій Тихонович, який наголосив, що ДП «Оризон-навігація» має великий науково-технічний потенціал, виробничу базу та висококваліфікованих працівників, володіє сучасними технологіями створення складних радіоелектронних систем. Кривов’яз А.Т.  провів екскурсію по підприємству, ознайомивши присутніх з історією підприємства, специфікою його роботи та основними процесами на виробництві при виготовленні продукції:  від самої розробки приладів до кінцевого результату – виготовлення готової продукції та відправка замовнику.

Після ознайомлення з виробництвом безробітні мали зустріч із першим заступником директора Мотирьовим Володимиром Миколайовичем, який ознайомив присутніх з перспективною потребою в кадрах, освітньо-кваліфікаційними вимогами професій даної галузі,  рівнем заробітної плати,  соціальним захистом працівників та можливістю кадрового росту молодих людей на даному підприємстві.

Всього в заході взяло участь п’ятеро безробітних, які зацікавились можливістю працевлаштування на підприємстві, оцінивши усі переваги легальної зайнятості. Як результат, домовилися про складання резюме з наступним проведенням співбесіди з роботодавцем.

Шукачі роботи висловили подяку за організацію корисного і пізнавального заходу, на їх думку захід пройшов насичено та змістовно.

Смілянський МРЦЗ

Газета Сміла