ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

15.10.2020 | 14:41

Леськівський замок у ТОП-10 найкрасивіших замків та фортець України. Це унікальне історичне місце, де знімають фільми та відеокліпи. Проте зараз замок і територія – в занедбаному стані. Будівлі руйнуються, мальовнича територія заростає бур’янами, повідомив на своїй Facebook-сторінці очільник Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Очільник області разом із народними депутатами, представниками Міністерства оборони, на балансі якого і перебуває замок та місцевою владою провели виїзну нараду. Обговорили можливість розміщення на базі архітектурно-ландшафтного комплексу “Садиба Даховських” музею Історії Українського війська.

Планується розділення музею на дві зони – історичну та паркову. В історичній частині розмістилися б зали для демонстрації музейних колекцій. У парковій – заповідна та виставково-рекреаційна зони, зокрема виставки техніки, зброї, є чудовий майданчик для реконструкції боїв, проведення культурно-освітніх заходів.

Музей може стати цілісним унікальним комплексом, який демонструватиме історію українського війська у боротьбі за незалежність країни. Та одночасно відновить унікальну історичну пам’ятку ХІХ століття.

28 жовтня

9-30 Покладання квітів до Меморіалу Слави з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з України, Міський прак культури та відпочинку

10-00 Позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020