З впровадженням карантину більшість підприємств галузі житлово-комунального господарства виявилась не готові до стабільної безперебійної роботи в дистанційному режимі. В першу чергу, втрачено комунікації з мешканцями багатоквартирних будинків, і як наслідок, на тривалий період відкладено прийняття важливих рішень зборами співвласників та зниження до критичного рівня платіжної дисципліни в багатоповерхівках.

Для подолання зазначених проблем команда експертів галузі та розробники за підтримки профільної «Асоціації управителів житла» запустили онлайн-платформу ДЖЕК, яка виступає своєрідним пультом управління багатоквартирними будинками для мешканців та управителів.

Базові функції ДЖЕК, які завжди залишатимуться безкоштовними: онлайн комунікація мешканців з управителем та сусідами, персональний кабінет з онлайн оплатою квитанцій, електронне голосування і опитування та зміна постачальників житлово-комунальних послуг. Повний перелік функціоналу для управителів і співвласників наведено у презентації, яка додається до листа.

Для органів місцевого самоврядування ДЖЕК створює додаткові можливості:

- канал прямого спілкування з містянами та оперативного інформування про важливі події;

- проведення опитувань та отримання зворотного зв’язку мешканців міста щодо актуальних питань;

- підтримка ефективних комунікацій в умовах ізоляції з мешканцями та надавачами житлово-комунальних послуг;

- можливість моніторингу звернень мешканців до постачальників комунальних послуг та якість їх опрацювання, тощо;

- аналітичні звіти щодо ситуації у сфері ЖКГ (підключення мешканців міста до електронних кабінетів, кількість звернень і якість їх опрацювання тощо).

- підключення мешканців міста до електронних кабінетів;

У випадку наявності в місті впровадженого єдиного розрахункового центру, міського інформаційного центру або інших загальноміських сервісів – платформа здатна інтегруватись з ними для підвищення ефективності роботи.

Якщо Вас зацікавила пропозиція, управління житлово-комунального господарства призначить дату презентації усіх можливостей платформи ДЖЕК, проінформувавши управителів та постачальників житлово-комунальних послуг міста, і за можливості сприятиме швидкому підключенню міста до платформи ДЖЕК.

4 березня

15.00 Концерт  «8 березня не для слабких! Суто жіноча історія», Будинок культури ім. Т.Шевченка

5 березня

12.00 Літературно – музичне вітання «Зустрічаймо весну разом», Мала зала Міського Будинку кудьтури

6 березня

13.00 Святковий концерт «Чарівне свято весни», Клуб мікрорайону Мала Яблунівка

​ 14.00 Концерт  «Вітання жінці, матері, коханій…» Клуб мікрорайону Гречківка

7 березня

17-00 Концерт джаз-квінтету (м. Черкаси), Міський Будинок культури

9 березня

10.00 Мітинг та покладання квітів до пам’ятника видатному Кобзареві Тарасу Шевченку, Привокзальна площа біля пам’ятника Т.Г. Шевченка

12.00 До 207 – річниці від дня народження Т. Г. Шевченка презентація відеонарису «Голос крізь віки», Мала зала МБК

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU