Із 10 до 26 червня 2020 року проводиться обласний спортивно-масовий онлайн-захід в рамках Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Мета заходу – формування свідомої потреби у заняттях фізичною культурою та спортом у колі сім’ї та формування родинних традицій щодо занять фізичною культурою та спортом, зміцнення психологічних та емоційних стосунків у сім’ї шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей.

Учасниками заходу можуть бути усі бажаючі сім’ї. Команда має складатися з трьох осіб – батько, мати та дитина.

Участь у заході передбачає такі конкурси:

1. Мама та тато, з різних кінців крутять скакалку, дитина переплигує через неї (кількість за 1 хвилину);

2. Синхронне присідання всією сім’єю (кількість за 1 хвилину);

3. Тато віджимається, в той час, коли мама з дитиною стоять в планці (кількість віджимань за 1 хвилину);

4. Набивання м’яча на нозі, тато (кількість за 1 хвилину).

Все вищезазначене відзнімається на відео, публікується на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook з хежтегом #МамаТатоЯ_Че. Також відмітити спільноту «Черкаський обласний центр «Спорт для всіх».

У разі не виконання однієї з умов конкурсу, перемога не зараховується.

Переможцями конкурсу будуть визнані ті, чиї публікації отримають найбільшу кількість вподобайок у соціальній мережі Facebook на сторінці «Черкаського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Нагородження переможців – за сприяння КУ ЧОР «Черкаський обласний центр «Спорт для всіх».

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

21 квітня

16-00 Засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування

22 квітня

10-00 Засідання постійної комісії з питань земельних відносин

14-30 Засідання виконавчого комітету міської ради, Мала зала Будинку рад

23 квітня

11-00 Засідання профільної бюджетної комісії

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU