Заходи благоустрою міста

ЧОЦЗ

15.07.2019 | 11:28

Перед навчанням укладається договір з роботодавцем щодо вашого працевлаштування. Тому одразу після закінчення навчання ви отримаєте направлення на роботу. Навчальні групи формуються на замовлення роботодавців та за мірою наповнення.

Які професії можна здобути?

Спеціалісти Державного центру зайнятості розробили Мапу центрів професійно-технічної освіти та Мапу спеціалізацій.

Навчаються фахівці:

• діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування,
  • переробної промисловості,
  • будівництва,
  • транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності,
  • сільського господарства, лісового господарства, рибного господарства,
  • інформації та комунікацій,
  • постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря,
  • охорони здоров’я та надання соціальної допомоги,
  • фінансовій та страховій діяльності,
  • тимчасовому розміщуванню й організації харчування,
  • оптовій та роздрібній торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів,
  • наданню інших видів послуг.

Державна служба зайнятості  навчає за 85 робітничими професіями та за 230 напрямами підвищення кваліфікації.

Де навчаються?

В Україні діє 11 Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які раді зустрічати слухачів з усіх регіонів:

Дніпропетровський ЦПТО, Донецький ЦПТО, Івано-Франківський ЦПТО, Луганський ЦПТО, Львівський ЦПТО, Одеський ЦПТО, Полтавський ЦПТО, Рівненський ЦПТО, Сумський ЦПТО, Харківський ЦПТО, Херсонський ЦПТО.

Як проходить навчання?

Викладачі – це професіонали, що мають значний практичний та педагогічний досвід роботи. Більшість із них стажувалися у провідних світових компаніях. Тож навчання проходить із використанням новітніх технологій.

Методисти тривалий час працюють зі слухачами різних вікових категорій. Атмосфера комфортна для всіх. Є можливість пройти індивідуальне навчання за професією.

Навчальні програми узгоджуються із представниками провідних підприємств регіону. Тому вимоги роботодавців враховуються максимально.

Навчальні кабінети, майстерні, лабораторії та бібліотеки облаштовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням.

Скільки часу триватиме навчання?

Навчання триває від 1,5 до 11 місяців.  Все залежить від обраної спеціальності.

Де проживати під час навчання?

Бажаючим навчатися надається безкоштовне проживання у комфортабельних гуртожитках готельного типу.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості бажає Вам легко і приємно освоїти новий фах та знайти роботу своєї мрії. Звертайтеся до нас за подробицями: м. Сміла, вул. Соборна,68 тел. +38(04733)42526

19 жовтня

14.00 – Закриття чемпіонату міста з міні-футболу 2019 року, Стадіон "Локомотив"

17.00  - Фікси –шоу – «Обережно Фіксики», Міський будинок культури