17.04.2018 | 14:41

12 квітня в приміщенні міської ради  відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми. Засідання провела начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова.У засіданні взяли участь відповідальні працівники  управління освіти, молоді та спорту,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу культури, сектору інформаційно – аналітичної політики.  Заслухано інформацію:

- про соціальну роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах доповідала начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна, яка поінформувала, що служба у справах дітей проводить роботу щодо профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, вчинення дітьми правопорушень;

- про організацію та проведення міських заходів до Дня матері, Міжнародного Дня сім’ї, Дня батька доповідали головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти,  молоді та спорту Юлія Бреус, головний спеціаліст відділу культури Тетяна Христофорова. Юлія Бреус  поінформувала присутніх про міський  молодіжний конкурс творчих робіт «Мамо, ти моя колиска» приурочений до Міжнародного Дня сім’ї,  міський фестиваль – конкурс «Сузір’я талантів багатодітної родини – 2018» приурочений до Дня матері, що відбудеться  15 травня 2018 року. Відділ молоді та спорту та відділ культури займаються організацією  проведення вище зазначених  конкурсів. Тетяна Христофорова надала план  заходів до   Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї в закладах культури міста.

Члени координаційної ради прийняли відповідні рішення.

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

Газета Сміла

ТЕЛЕРАДІОМОВНА СТУДІЯ "ТЯСМИН”