09.01.2018 | 11:19

9 січня секретар міської ради К.Синьогуб провів чергове засідання комісії з питань ЖКГ, паливно-енергетичного комплексу та розрахунків. Керівники підприємств та структурних підрозділів виконкому проінформували про стан виконання доручень попереднього засідання. Було піднято питання щодо проведення ревізії відсутніх люків на території міста, які належать як КП "ВодГео", так і підпприємствам зв`язку. Секретар ради звернув увагу на необхідність зворотньої інформації від керівників ОСББ, установ та закладів з даного питання, про роботу з керівниками пунктів прийому металобрухту. К.Синьогуб озвучив про проведення на наступному тижні "круглого столу" "Безпечне місто", на якому також буде піднято питання співпраці з органами правопорядку у вирішенні даного питання.

Керівник КП "Наш дім" пояснив причини відключення освітлення місць загального користування у 8-ми будинках у зв`язку із боргами мешканців перед комунальним підприємством.

На засіданні було озвучено питання щодо погашення ТОВ "СмілаЕнергоінвест" до 11.01.2018 боргу в сумі 1 млн 171 тис. грн. за спожиту електроенергію.

Про стан виплати заробітньої плати присутніх проінформувала голова координаційної ради профспілок Л.Хоменко. За грудень місяць 2017 року заробітна плата виплачена всіма комунальними підприємствами, окрім КП "Сміла-ліфт", яке знаходиться в санації і сума боргу складає біля 15 тис. грн.

Перед керівниками комунальних підприємств було поставлено завдання проведення інвентаризації нерухомого майна. чіткого обліку передачі майна від одного підприємства до іншого.

Депутат В.Бердецький підняв питання реконструкції внутрішньодворового освітлення та видачі дозволів на встановлення індивідуального опалення.

Газета Сміла

ТЕЛЕРАДІОМОВНА СТУДІЯ "ТЯСМИН”