10.04.2018 | 09:58

Дорожня реформа – в дії. Дорожній фонд уже працює і до нього надходять кошти з державного бюджету Зокрема, на ремонт доріг місцевого значення Черкащини з нього спрямують 391 мільйон гривень, повідомив заступник очільника області Костянтин Омаргалієв під час наради з керівниками профільних служб та департаменту області.

Перелік основних місцевих доріг, які насамперед потребують ремонту уже сформували та направили на погодження до Укравтодору, Мінінфраструктури та ВРУ. З визначеної загальної суми майже 78 мільйонів передбачили на ремонт комунальних доріг, близько 260 мільйонів – доріг місцевого значення. Ще понад 50 мільйонів планують спрямувати на утримання цих автошляхів.

– Було прийняте рішення підставити Смілі плече та виділити кошти з Дорожнього фонду саме на ремонт найпроблемнішої для водіїв частини комунальної дороги Н-16 Золотоноша-Умань, що проходить через місто, – сказав посадовець. – Йдеться про спрямування на ремонт трьох вулиць, які належать до аварійної ділянки дороги, 24 мільйонів гривень. Ще 9 мільйонів гривень спрямують з бюджету Сміли. Відповідне рішення днями ухвалили на сесії місцеві депутати. Відзначу, Дорожній фонд передбачає спрямування до 20 % від виділеної на область суми саме на ремонт комунальних доріг.

Роботи на дорозі обіцяють розпочати відразу по завершенню тендеру. Він стартує у другій половині квітня.

На завершення робочої наради, заступник очільника області дав доручення профільному департаменту облдержадміністрації пришвидшити роботу з проведення конкурсу на посаду директора новоствореного державного підприємства, яке буде замовником дорожніх робіт. Службі автомобільних доріг області та Облавтодору доручили активізувати ямкові ремонти в усіх напрямках. Долучитися до цієї роботи якнайшвидше має й Сміла. Таке завдання дав посадовець керівництву міста.

Інформує

Газета Сміла