31

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

04.10.2018 | 08:12

28 вересня 2018 року відбувся 3 тур  Чемпіонату Черкаської області з футболу серед дитячих команд 2006 – 2007 р.н.  Команда «Явір - Олімп»

м. Сміла на стадіоні «Авангард» приймала команду   ДЮСШ «Шпола»

м. Шпола. Гра закінчилася з рахунком  9:0  на користь смілян, тренер команди -  Віталій Прудніков ( тренер – викладач ДЮСШ «Олімп»).

30 вересня на стадіоні «Юність» також в рамках  3 туру  Чемпіонату Черкаської області з футболу серед юнацьких  команд 2004 – 2005  р.н.  команда «ДЮСШ Олімп» м. Сміла з рахунком 2:0  виграла у команди ДЮСШ «Канів»   м. Канів, тренер  -  В’ячеслав Коломієць (директор та тренер – викладач ДЮСШ «Олімп»).

Збірна команда міста з настільного тенісу у складі 7 спортсменів та тренера  Світлани Цьоми, керівника гуртка «Настільний теніс» Будинку дитячої та юнацької творчості,  брала участь  у чемпіонаті Черкаської області, що відбувся  29 – 30 вересня  2018 року в м. Умань.  Найкраще із смілян виступили Цьома Іван, Пилипенко Богдан, які посіли 5 місце, Шевцов Андрій – 6 місце, Левченко Олена та Багач Вероніка – 7 місце. Усього у чемпіонаті брали участь більше 40 осіб.

30 вересня на стадіоні «Авангард», в рамках ІІ етапу Чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд ветеранів,  команда «Ветеран - Сміла» м. Сміла  зустрічалася з командою «Профіспорт» м. Золотоноша. Два тайми сміляни мали перевагу над суперником, але  на останніх хвилинах пропустили м’яч у свої ворота. Матч відповідь відбудеться 7 жовтня в м. Золотоноша. У смілянської команди є всі шанси перемогти і вийти у наступний тур. Побажаємо нашій команді удачі і перемоги!