Заходи благоустрою міста

ЧОЦЗ

09.07.2019 | 11:02

Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості підготували лайфхаки для роботодавців про те, як підвищити стресостійкість робітників.

Якщо співробітники страждають від стресу, пов'язаного з роботою, то знижується продуктивність, втрачаються робочі дні і збільшується плинність кадрів. Роботодавець або керівник, як менеджер, як управлінець, може допомогти знизити стрес на робочому місці.

Лайфхак 1: Будьте зразком для наслідування. Зберігайте спокій в стресових ситуаціях. Тоді і вашим співробітникам буде набагато легше думати тверезо та ефективно працювати.

Лайфхак 2: Видаліть непотрібні джерела стресу. Запитайте співробітників: "Що заважає виконувати роботу?". Буває так, що енергія робітників витрачається на подолання бюрократичних проблем і інших перешкод, які вбивають інновації і продуктивність. Цікавтеся: які правила і формальності заважають робітникам бути більш продуктивними. Оцініть і видаліть ці чинники.

Лайфхак 3: Дайте змогу співробітникам ділитися переживаннями, збалансуйте графік, робіть перерви під час роботи, ставтепріорітети, думайте позитивно, шукайте задоволення і зміст в роботі.

Лайфхак4: Налаштуйте комфортну комунікацію в колективі. Важливо щоб співробітники знали, що відбувається в компанії. Стрес може викликати непоінформованість. Знання того, що станеться, створює відчуття контролю. Користуйтеся групамимессенджерів та іншими технічними новинками.

Лайфхак5: Підтримуйте залученість — це бажання й можливість працівників брати участь у житті компанії. Такі співробітники навіть в складні періоди завжди залишатимуться продуктивними. Якщо персонал працює заради великої мети і надихається нею, люди набагато менше схильні до стресів, тому що знають, до чого йдуть.

Лайфхак6: Діліться історіями про те, що ви робите. Історіями про людей, які працюють поряд, дякуйте. Зробіть це частиною корпоративної культури. Ваші співробітники завжди будуть знати, в досягнення якої мети вони вкладають свої сили.

Лайфхак7: Святкуйте перемоги. Це не тільки створює позитивну атмосферу, а й допомагає працівникам сприймати себе як частину команди-переможця і себе як ефективного співробітника. Почуття значущості спонукає бути набагато продуктивнішими і сміливіше приймати виклики. Оскільки емоції впливають на сприйняття, ви створюєте позитивну обстановку, яка зменшує стрес.

Лайфхак8: Слухайте і чуйте співробітників. Хороший керівник не тільки ставить завдання і вводить зміни. Він знає коли його співробітникам складно або некомфортно. Він спілкується і розуміє причини дискомфорту. Потім – усуває їх. Це може бути перевтома від складного проекту або впровадження нових практик, до яких людям складно звикнути.

Лайфхак9: Реально оцінюйте стресостійкість фахівця. Для цього існує стрес-тест. Така співбесіда має репутаційні виклики для компанії. Створюється емоційно-хаотичне опитування, яке вводить кандидатів в стан психологічного стресу, щоб побачити реакцію. Стрес-тести досить суперечливі у своїй ефективності, тому що вони створюють чутливі і емоційно напружені стосунки. Іноді навіть найуспішніші кандидати відхиляють пропозицію через характер співбесіди.

Лайфхак10: Проводьте корпоративне навчання, тренінги і семінари, які допомагають навчитися краще справлятися зі стресом і підвищувати рівень стресостійкості.

Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості бажають Вам і Вашому бізнесу процвітання! Успіхів Вам!

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

19 жовтня

14.00 – Закриття чемпіонату міста з міні-футболу 2019 року, Стадіон "Локомотив"

17.00  - Фікси –шоу – «Обережно Фіксики», Міський будинок культури