Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

08.02.2018 | 12:00

7 лютого на базі школи №3-колегіуму відбувся міський семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи. Заклад презентував діяльність школи-колегіуму на сучасному етапі міжнародної співпраці як одного із факторів інноваційного розвитку закладу освіти. Програмою роботи було передбачено: ознайомлення із досвідом роботи щодо створення комфортного освітнього середовища (директор школи №3-колегіуму Тетяна Карло), знайомство з навчальним закладом «Віртуальна подорож історією школи-колегіуму» (заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Рогач), з досвіду роботи в напрямку «Міжнародна співпраця як один із факторів інноваційного розвитку сучасного навчального закладу» (заступник директора з виховної роботи Світлана Гаращенко), засідання Євро-клубу (вчитель англійської мови Людмила Кієнко), відвідування заняття гуртка для учнів 5-х класів «ETwining» (вчитель англійської мови Наталія Голоднюк).  

Міжнародна співпраця: членство у міжнародних наукових, освітніх адміністративних структурах, асоціаціях, товариствах; укладання двосторонніх і багатосторонніх договорів з науковими інституціями та закордонними закладами освіти; реалізація спільних із зарубіжними колегами проектів з актуальних проблем розвитку освіти; організація та участь у міжнародних проектах і програмах, отримання грантів; публікація результатів наукових досліджень, досвіду у зарубіжних виданнях та створення спільних з партнерськими інституціями видань, участь у міжнародних програмах та проектах є одним із основних пріоритетів розвитку сучасної освіти. Через партнерські зв’язки, на принципах розуміння та довіри молодь навчається разом із однолітками інших країн світу розвивати міжкультурне взаєморозуміння та вміння жити і працювати у глобальному просторі.

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3-колегіум»  – постійний учасник заходів із здійснення зовнішніх зносин із Чехією, Польщею, Францією, Молдовою, Америкою, Швейцарією, Голандією, Бельгією, Німеччиною, Австрією. Підтвердженням тому є успішно реалізовані проекти: «Сміла – європейський вибір», «Пізнаємо, щоб співпрацювати», «Франція – Сміла: Смілянський  регбійно-футбольний клуб», «Традиції і сучасність»,  «Відкритий світ», «Культурно-освітній візит до Європи». Завдяки цьому відбувається листування між партнерами, пересилка навчальної та науково-популярної літератури, спілкування в режимі он-лайн, знайомство з особливостями сучасної освіти під час  відвідування навчальних закладів країн-партнерів, проводиться науково-дослідницька діяльність учнів – членів наукового товариства, які досліджують особливості державотворчих процесів як в Україні, так і в інших європейських країнах. У рамках проектів на базі закладу проходять відповідні заходи: телемости, міжнародні наукові конференції, турніри, круглі столи, семінари-практикуми, цікаві зустрічі.  Наші учні вивчають шість іноземних мов: англійську, німецьку, французьку, польську, чеську та російську. Співпраця сторін є дуже плідною та корисною, передбачає обмін досвідом, сприяє реалізації укладених угод та розширенню кола учасників проектів зарубіжними партнерами, налагодження ефективного обміну викладачами, студентами та учнями з метою підвищення їх професійного рівня, отримання подвійного диплому, сертифікату міжнародного зразка.

                                                                           

Заступник директора

          з виховної роботи школи №3-колегіуму

          Світлана Гаращенко

 

Реєстрація на сайті

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

Газета Сміла

 

 

ТЕЛЕРАДІОМОВНА СТУДІЯ "ТЯСМИН”

                   

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ