Заходи благоустрою міста

ЧОЦЗ

29.07.2019 | 10:21

Штучну злітно-посадкову смугу КП «Аеропорт Черкаси» продовжують відбудовувати. Тут відновили ремонтні роботи. Наразі розпочали армування з укладанням асфальтобетонного покриття. Оглянув хід робіт на летовищі т.в.о. голови облдержадміністрації Тарас Висоцький.

Розпочали ремонт злітно-посадкової смуги черкаського аеропорту ще торік. Тоді демонтували понад 11 тисяч квадратних метрів існуючого асфальтобетонного покриття, що втратило несучу спроможність, провели регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу та улаштували покриття 1-го шару асфальтобетонної суміші.

У зв’язку із погіршенням погодних умов, капітальний ремонт в аеропорту торік призупинили. Завершити проект планують цього року. Наразі він готовий на 43 %.

– Коштовна вартість розпочатого минулого року проекту сягає майже 129 млн грн, – каже т.в.о. очільника області Тарас Висоцький. – Цей проект – перехідний, тож зараз попереду – більша половина робіт з відновлення злітно-посадкової смуги аеропорту. Ще маємо виконати армування укладеного асфальтобетону геосіткою та улаштувати фінішний прошарок покриття з асфальтобетонної суміші. На це проектом, який фінансує Держфонд регіонального розвитку у співфінансуванні з обласним бюджетом, закладено понад 73 мільйони гривень. Оплату робіт розпочали, генеральний підрядник уже отримав 15 мільйонів авансових коштів. Наразі маємо усі передумови, аби вчасно та якісно завершити цей масштабний проект.

Нагадаємо, проектом передбачений капітальний ремонт існуючої штучної злітно-посадкової смуги КП «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради» шляхом фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття, вивозу сколу відфрезерованного існуючого асфальтобетонного покриття на місця його зберігання та улаштування нового дрібнозернистого щільного асфальтобетону МІ типу Б, товщиною 60 мм по суцільному армуванню геосіткою типу «Hafelit». Цього року на проведення робіт передбачено за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку 58,8 млн грн та 14,2 млн грн коштів обласного бюджету.

17 жовтня

11.00 - Зустріч із дитячою письменницею, громадською діячкою Ларисою Ніцой: «Читайте як морозиво», Центральна дитяча бібліотека

11.00 - Бібліотерапія / Засідання клубу «Тисяча мудрих сторінок» до Всеукраїнського дня бібліотек, Бібліотека філія №1

13.00 - Гра-випробування "Котигорошко", Заклад загальної середньої освіти № 12