Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

04.11.2019 | 08:16

На Черкащині із робочим візитом побував президент Національного олімпійського комітету України, 35-разовий світовий рекордсмен, олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Сергій Назарович зустрівся із керівником Черкаської ОДА Ігорем Шевченком та першим заступником голови облради Валентином Тарасенком. Присутні обговорили розвиток спорту в регіоні, зокрема оліміпійських видів.

Учасники зустрічі також приділили велику увагу питанням підготовки резервного складу спортсменів регіону, підтримки провідних атлетів, розвитку масового спорту й спортивної інфраструктури, забезпечення спортивним обладнанням та інвентарем тощо. Сергій Бубка висловив подяку обласній владі за підтримку обласного осередку НОК, якйи очолює Андрій Більда, запровадження виплат стипендій спортсменам, наголосивши на важливості продовження та розширення подібних програм.

– Розвиток спорту на Черкащині – пріоритет. І мова йде не лише про олімпійські види. Наша мета – залучення до спорту дітей. Це дає поштовх до розвитку всієї ланки – знизу і доверху. Область має багато талановитих спортсменів, сильних тренерів, успіхами яких не перестаємо пишатися. Лише у 2019-му році до складу збірних команд України з олімпійських видів спорту зараховано 180 осіб, – зауважив Ігор Шевченко.

Додає, що на сьогодні не вистачає фінансових можливостей для покращення спортивної інфраструктури, зокрема область не має спортивного інтернату. Однак частину проблем планують вирішувати спільно із депутатським корпусом із наступного бюджетного року.

Протягом дня Сергій Бубка зустрівся із спортивним активом області, відвідав обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву, комунальний заклад “Інваспорт”, Школу вищої спортивної майстерності. Сергій Назарович вручив начальнику управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максиму Зеленському почесну грамоту за розбудову олімпійського руху.

Також президент НОКу побував у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Разом із головою Комісії НОК «Антураж атлета», призеркою Олімпійських ігор Оленою Говоровою взяв участь у мотиваційній дискусії щодо ролі спорту та спілкуванні зі студентами й викладацьким складом навчального закладу.

Сергій Бубка відвідав і Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.  Разом із в.о. начальника інституту Олександром Тищенком взяв участь у відкритті оновленого футбольного поля інституту та сектору для метання, на якому готуються чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі-2018 з метання молота Валерія Іваненко, срібний призер чемпіонату світу U18 з метання диску Олексій Кирилін та інші легкоатлети.

 

Прес-служба ОДА

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

17 -18 липня

16.00 (17.07.) та 9.00 (18.07.) - Відкритий чемпіонат міста з пляжної боротьби серед юнаків та дівчат, Стадіон "Авангард", пляж Графського парку

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ

 

covid-19

 

 

 

 

NSZU