12.07.2018 | 17:16

Днями в Смілянському міськрайонному центрі зайнятості був проведений ярмарок вакансій за участю комунального підприємства «Вод ГЕО», в якому взяли участь 30 шукачів роботи. Підприємство займається наданням послуг з водопостачання та водовідведення, монтажем водопровідних мереж та будівництвом трубопроводів, проводять технічні випробування та дослідження.

Захід проходив за участю директора КП «ВодГЕО» Овсійчука Володимира Івановича. «Головний потенціал КП «ВодГЕО»  - це кадри. Тому на підприємстві важливу увагу приділяють професійному розвитку молодих спеціалістів і професіоналів з великим досвідом роботи в різних сферах. Для кожного працівника створюються належні умови для розкриття його потенціалу» - наголосив керівник.

Присутнім були запропоновані вакансії, які є актуальними на цей час, а саме: головний інженер, головний економіст, бухгалтер, майстер, контролер водопровідного господарства тощо.

Інспектор з кадрів Назарова Дар’я детально зупинилася на характеристиці кожної  вакансії, розповіла про особливості роботи, ознайомила присутніх з режимом  та умовами праці на виробництві, оплатою праці.

Пропозиції роботодавця викликали зацікавлення, як результат -  6 осіб пройшли співбесіду  з керівником підприємства, були запрошені на виробництво для ознайомлення з ним та проведення подальшої співбесіди з керівниками профільних структурних підрозділів.

Практика доводить, що проведення ярмарків вакансій дає позитивний результат для всіх, хто бере у них участь.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості

Газета Сміла