23.02.2021 | 16:57

Перший заступник міського голови Олександр Лисенко провів щотижневу робочу нараду з структурними підрозділами, діяльність яких  координує.

Олександр Володимирович ознайомився з проблематикою кожного відділу та управління,  обговорив шляхи  вирішення нагальних питань.

Начальник центру надання адміністративних послуг Людмила Проненко проінформувала про те, що Уряд розширив перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП. Це означає, що незабаром сміляни зможуть звернутися щодо:

призначення пільг на оплату житла, комунальних послуг;

✓ призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях;

✓ призначення (перерахунку) пенсій та надбавок;

надання інформації з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;

видачі довідок про набутий страховий стаж, розмір пенсії, перебування на обліку як одержувача пенсії;

призначення соціальної допомоги непрацюючій особі.

Юрій Лагунов - начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи ознайомив присутніх з карантинними заходах, які діють на території міста до 30 квітня.

Щодо здійснених 123 обстежень суб’єктів господарювання міста шляхом безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності та проведені роз’яснювальної роботи про недопущення виплати заробітної плати працівникам меншої законодавчо-встановленого мінімального розміру, доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Прокоф’єв.

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Інга Гончаренка проінформувала про заплановане проведення мотиваційних зустрічей, майстер-класів та  інспектування фахівцями у 14 сімей де здійснювалося домашнє насильство.

4 березня

15.00 Концерт  «8 березня не для слабких! Суто жіноча історія», Будинок культури ім. Т.Шевченка

5 березня

12.00 Літературно – музичне вітання «Зустрічаймо весну разом», Мала зала Міського Будинку кудьтури

6 березня

13.00 Святковий концерт «Чарівне свято весни», Клуб мікрорайону Мала Яблунівка

​ 14.00 Концерт  «Вітання жінці, матері, коханій…» Клуб мікрорайону Гречківка

7 березня

17-00 Концерт джаз-квінтету (м. Черкаси), Міський Будинок культури

9 березня

10.00 Мітинг та покладання квітів до пам’ятника видатному Кобзареві Тарасу Шевченку, Привокзальна площа біля пам’ятника Т.Г. Шевченка

12.00 До 207 – річниці від дня народження Т. Г. Шевченка презентація відеонарису «Голос крізь віки», Мала зала МБК

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU