Закрити

Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

14.06.2017 | 11:17

Помічники депутатів Смілянської міської ради

п/п

Прізвище,

ім’я, по батькові

Прізвище,

ім’я, по батькові помічників депутата

1.

Абажей Петро Іванович

1. Недашківська Людмила Василівна

2. Каплун Валерій Миколайович

3. Курбала Максим Анатолійович

2.

Баталін Ігор Валерійович

 

3.

Бердецький Володимир Борисович

 Пожар Татяна Василівна

4.

Глущенко Володимир Олександрович

 Агаммедова Тетяна Іванівна

5.

Голуб Анатолій Андрійович

 

6.

Голубніченко Світлана Анатоліївна

1. Науменко Сергій Олександрович

7.

Давиденко Василь Іванович

 

8.

Дериземля Ольга Іванівна

 

9.

Заріцький Костянтин Ростиславович

 

10.

Зборівська Валентина Петрівна

1.Пожар Андрій Васильович

11.

Карло Тетяна Анатоліївна

 

12.

Кредзинський Юрій Якович

1.Манушкін Ігор Анатолійович

13.

Кривко Антон Іванович

 

14.

Лихолай Віктор Олексійович

1.Коновалов Ігор Вікторович

2. Петренко Валентина Миколаївна

15.

Нікітченко Ольга Петрівна

1. Семеріков Констянтин Ігорович

2. Гнатенко Олександр Вікторович

3. Матвєєнко Євген Ігорович

4. Литовчак Анатолій Миколайович

16.

Перемей В’ячеслав Анатолійович

 

17.

Пляченко Олександра Володимирівна

 

18.

Портянко Василь Петрович

 

19.

Примак Володимир Андрійович

 

20.

Прусс Володимир Миколайович

 

21.

Салов Володимир Іванович

1.Юрченко Катерина Олександрівна

22.

Скороход Людмила Іванівна

1.Шмаль Володимир Леонтійович

2. Гарагай Юрій Володимирович

23.

Скубко Вікторія Анатоліївна

 

24.

Собко Володимир Іванович

 

25.

Старенький Вадим Анатолійович

 

26.

Старіков Андрій Григорович

 

27.

Стригун Анатолій Миколайович

 

28.

Синьогуб Костянтин Іванович

Кудря Ніна Степанівна
29.

Тарнавський Юрій Михайлович

 

30.

Ткаченко Ольга Петрівна

1. Надьон-Калюжка Зінаїда Валеріївна

31.

Трусов Валерій Євгенійович

 

32.

Федун Віталій Вікторович

 

33.

Федоренко  Віктор Антонович

1. Іщенко Ігор Васильович

34.

Хоменко Роман Миколайович

1. Рубановський Костянтин Миколайович

2. Діхтяренко Інна Григорівна

35.

Цаподой Сергій Васильович

 

36.

Ястребова Наталія Миколаївна

1. Білан Володимир Миколайович

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

17 січня

10.00 - Народознавчий круїз: «Від Святвечора до Водохреща», Центральна дитяча бібліотека

12.00 - Історична трибуна  «Соборна  мати - Україна, одна для всіх, як оберіг», Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

15.00 - Народознавча година «Колядую, щедрую, посіваю», Бібліотека філія №4

18 січня

9.00 - Міські змагання з шахів, НВК "Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Лідер" 

19 січня

12.00 Свято Водохреща, Центральна міська водойма

14.00 - Вечір відпочинку у клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

21 січня

13.00 - Історичний екскурс «Соборна Україна: історія і сучасність», Юнацький сектор Центральної міської бібліотеки ім.О.Журливої

13.00 - Година державності: «З Днем Соборності, Україно!», Центральна дитяча бібліотека

22 січня

10.00 - Мітинг до дня Соборності України, Привокзальна площа біля  пам’ятника Т.Г.Шевченку

10.30 - Покладання квітів до пам'ятного знаку Якову Водяному, Привокзальна площа Північного вокзалу

13.00 - Круглий стіл «І Соборною бути…» - до дня Соборності України, Читальний зал Центральної міської бібліотеки ім.О.Журливої

15.00 – Урочистості та святковий концерт до Дня Соборності України, Міський будинок культури

23 січня

11.00 - Духовний профіль / Засідання клубу «З райдугою в серці» «Невиправний мрійник і поет» до  85 річчя від дня народження Василя Симоненка, Бібліотека філія №1

14.00 - Літературна зустріч з письменниками Смілянщини «Пам’яті Тодося Осьмачки», Бібліотека філія №3

14.30 - Засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

24 січня

10.30 - Інформаційний компас «Крути: і сум, і біль, і вічна слава»,  Бібліотека філія №3

11.00 - Прийом по особистим питанням громадян заступником міського голови Павлом Кондратенко

19.00 - Концерт народного артиста України Миколи Гнатюка, Міський будинок культури

Радіо - нарис з циклу «Бібліотека у мікрофона» «Гірка пам’ять Голокосту» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Бібліотека філія №1

26 січня

12.00 - Концерт  творчого колективу «Світлиці» та клубу для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ