Закрити

Заходи благоустрою міста

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

14.06.2017 | 11:17

Помічники депутатів Смілянської міської ради

п/п

Прізвище,

ім’я, по батькові

Прізвище,

ім’я, по батькові помічників депутата

1.

Абажей Петро Іванович

1. Недашківська Людмила Василівна

2. Каплун Валерій Миколайович

3. Курбала Максим Анатолійович

2.

Баталін Ігор Валерійович

 

3.

Бердецький Володимир Борисович

 Пожар Татяна Василівна

4.

Глущенко Володимир Олександрович

 Агаммедова Тетяна Іванівна

5.

Голуб Анатолій Андрійович

 

6.

Голубніченко Світлана Анатоліївна

1. Науменко Сергій Олександрович

7.

Давиденко Василь Іванович

 

8.

Дериземля Ольга Іванівна

 

9.

Заріцький Костянтин Ростиславович

 

10.

Зборівська Валентина Петрівна

1.Пожар Андрій Васильович

11.

Карло Тетяна Анатоліївна

 

12.

Кредзинський Юрій Якович

1.Манушкін Ігор Анатолійович

13.

Кривко Антон Іванович

 

14.

Лихолай Віктор Олексійович

1.Коновалов Ігор Вікторович

2. Петренко Валентина Миколаївна

15.

Нікітченко Ольга Петрівна

1. Семеріков Констянтин Ігорович

2. Гнатенко Олександр Вікторович

3. Матвєєнко Євген Ігорович

4. Литовчак Анатолій Миколайович

16.

Перемей В’ячеслав Анатолійович

 

17.

Пляченко Олександра Володимирівна

 

18.

Портянко Василь Петрович

 

19.

Примак Володимир Андрійович

 

20.

Прусс Володимир Миколайович

 

21.

Салов Володимир Іванович

1.Юрченко Катерина Олександрівна

22.

Скороход Людмила Іванівна

1.Шмаль Володимир Леонтійович

2. Гарагай Юрій Володимирович

23.

Скубко Вікторія Анатоліївна

 

24.

Собко Володимир Іванович

 

25.

Старенький Вадим Анатолійович

 

26.

Старіков Андрій Григорович

 

27.

Стригун Анатолій Миколайович

 

28.

Синьогуб Костянтин Іванович

 
29.

Тарнавський Юрій Михайлович

 

30.

Ткаченко Ольга Петрівна

1. Надьон-Калюжка Зінаїда Валеріївна

31.

Трусов Валерій Євгенійович

 

32.

Федун Віталій Вікторович

 

33.

Федоренко  Віктор Антонович

1. Іщенко Ігор Васильович

34.

Хоменко Роман Миколайович

1. Рубановський Костянтин Миколайович

2. Діхтяренко Інна Григорівна

35.

Цаподой Сергій Васильович

 

36.

Ястребова Наталія Миколаївна

1. Білан Володимир Миколайович

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

16 серпня

14.00 - Ювілейний творчий вечір Т. Шугар- Благодарної «Калиновий сонет» , Читальний зал Центральної міської бібліотеки ім. Олени Журливої

18 серпня

10.00 - десятий тур відкритого Чемпіонату м. Сміла з футболу 2019 року серед аматорських команд, Стадіон "Юність"

16.00 - Вечір відпочинку в клубі для людей поважного віку "Відпочинок", Міський будинок культури

20 серпня

12.00 - Майстер-клас «Аліса в країні Чудес» (виготовлення іграшок з паперу), Будинок дитячої та юнацької творчості

21 серпня

11.00 - Семінар для голів ОСББ за участі спеціаліста розвитку громад Ганни Бабикової, Читальний зал Центральної міської бібліотеки  ім. О. Журливої

16.00 - Ювілейний творчий вечір Володимира Ткаченка "Куди б іще ускочити мені...?", Читальний зал Центральної міської бібліотеки ім. О. Журливої

22 серпня

10.00 - Пізнавальна програма «Ми знаємо свої права і обов’язки», Будинок дитячої та юнацької творчості

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ