Закрити

Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

14.06.2017 | 11:16

Постійна комісія міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання.

1. Кривко Антон Іванович                                               

2. Голуб Анатолій Андрійович

3. Дериземля Ольга Іванівна                             голова комісії

4. Зборівська Валентина Петрівна

5. Кредзинський Юрій Якович

6. Собко Володимир Іванович

7. Цаподой Сергій Васильович

8. Хоменко Роман Миколайович

9.Ткаченко Ігор Миколайович

Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та містобудування,

екології, раціонального природокористування

1. Заріцкий Костянтин Ростиславович

2. Портянко Василь Петрович

3. Скубко Вікторія Анатоліївна

4. Старіков Андрій Григорович

5. Стригун Анатолій Миколайович                       голова комісії

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності

1. Бердецький Володимир Борисович

2. Голубніченко Світлана Анатоліївна

3. Давиденко Василь Іванович

4. Лихолай Віктор Олексійович

5. Нікітченко Ольга Петрівна                                голова комісії

6. Прусс Володимир Миколайович

7. Пляченко Олександра Володимирівна

8. Салов Володимир Іванович

9. Старенький Вадим Анатолійович

Постійна комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації

1. Баталін Ігор Валерійович

2. Карло Тетяна Анатоліївна

3. Перемей В’ячеслав Анатолійович

4. Скороход Людмила Іванівна             голова комісії

5. Трусов Валерій Євгенійович

6. Федун Віталій Вікторович               

Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції

1. Абажей Петро Іванович

2. Глущенко Володимир Олександрович

3. Примак Володимир Андрійович                       голова комісії

4. Тарнавський Юрій Михайлович

5. Ткаченко Ольга Петрівна

 

Положення про постійні комісії міської ради /Завантажити файл/

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

19 - 24 лютого

14.00 - Міські змагання з баскетболу, Заклади загальної середньої освіти

20 лютого

10.00 - Мітинг пам’яті подвигу Героїв Небесної Сотні, Пам’ятний знак Героям Небесної Сотні та пам`ятна стела воїнам-землякам, які загинули, захищаючи нашу рідну Україну

10.00 - Вшанування пам'яті та покладання квітів до меморіальної дошки Герою Небесної Сотні Юрію Пасхаліну 

12.00 - Година пам’яті« Герої не вмирають!» до Дня пам’яті Героїв Небесної СотніЦентральна бібліотека для дітей

13.30 - Бібліоквілт «Наш герб – тризуб, це воля, слава і сила»Бібліотека філія №5

13.30 - Мовознавчий батл «Найсамобутніша та найунікальніша з-поміж 6 тисяч мов» до Міжнародного дня рідної мови, Бібліотека філія №2

14.00 - Бесіда-роздум «О, слово рідне! Пращура  Молитва!»Бібліотека філія №5

14.30 - Волейбольний турнір до Дня пам'яті героїв Небесної Сотні, Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

15.00 - Інформаційна година та мультемедійна презентація «Вічна слава героям» на честь вшанування пам’яті Героїв Небесної СотніКлуб мікрорайону М. Яблуніка

15.00 - Вулична акція "Янголи пам'яті", Майдан Незалежності

21 лютого

11.30 - Інформаційні акорди «Слово рідне – заповідь століть»Бібліотека філія № 3

14.00 - Мовознавчий калейдоскоп «Лабіринтами мови» до Міжнародного дня рідної мовиЮнацький сектор ЦМБ ім. О.Журливої

15.00 - Година пам’яті «Ми сотнею пішли на небо». Виступ лідера гурту «Тінь сонця» Сергія ВасилюкаМіський будинок культури

22 лютого

10.00 - VІ тур Відкритого чемпіонату м. Сміла з волейболу серед аматорських команд, НВК «Ліцей - загальноосвітня школа  І-IІІ ступенів «Лідер»

23 лютого

10.00 - V тур Відкритого зимового чемпіонату м. Сміла з футзалу серед аматорських команд, Стадіон "Авангард"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ