Закрити

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

14.06.2017 | 11:16

Постійна комісія міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання.

1. Кривко Антон Іванович                                               

2. Голуб Анатолій Андрійович

3. Дериземля Ольга Іванівна                             голова комісії

4. Зборівська Валентина Петрівна

5. Кредзинський Юрій Якович

6. Собко Володимир Іванович

7. Цаподой Сергій Васильович

8. Хоменко Роман Миколайович

9.Ткаченко Ігор Миколайович

Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та містобудування,

екології, раціонального природокористування

1. Заріцкий Костянтин Ростиславович

2. Портянко Василь Петрович

3. Скубко Вікторія Анатоліївна

4. Старіков Андрій Григорович

5. Стригун Анатолій Миколайович                       голова комісії

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності

1. Бердецький Володимир Борисович

2. Голубніченко Світлана Анатоліївна

3. Давиденко Василь Іванович

4. Лихолай Віктор Олексійович

5. Нікітченко Ольга Петрівна                                голова комісії

6. Прусс Володимир Миколайович

7. Пляченко Олександра Володимирівна

8. Салов Володимир Іванович

9. Старенький Вадим Анатолійович

Постійна комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації

1. Баталін Ігор Валерійович

2. Карло Тетяна Анатоліївна

3. Перемей В’ячеслав Анатолійович

4. Скороход Людмила Іванівна             голова комісії

5. Трусов Валерій Євгенійович

6. Федун Віталій Вікторович               

Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції

1. Абажей Петро Іванович

2. Глущенко Володимир Олександрович

3. Примак Володимир Андрійович                       голова комісії

4. Тарнавський Юрій Михайлович

5. Ткаченко Ольга Петрівна

 

Положення про постійні комісії міської ради /Завантажити файл/

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

10 грудня

10.00 - Правовий ключик: «Книги читаємо — права вивчаємо» до Дня захисту прав людини, Центральна дитяча бібліотека

11.30 - Гра «Абетка правової мудрості», Спеціалізована БФ для дітей ім. Т.Шевченка

13.30 - Година превентивного виховання «Правові орієнтири для кожної дитини», Бібліотека філія №2

14.00 - Тренінг "Протидія насильству в сім'ї", Центральна міська бібліотека ім. О. Журливої

14.00 - Фінал міських змагань з волейболу, НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

14.30 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Іщенко

15.00 - Брейн-ринг "Право у моєму житті", Будинок дитячої та юнацької творчості

16.00 - Психологічний тренінг «Як спілкуватись, проявляти емоції і діяти заради спільної мети», Будинок дитячої та юнацької творчості

11 грудня

16.00 - Засідання Громадської ради, Будинок рад, мала зала

12 грудня

10.00 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Кондратенко

11.00 - Літературно – музична вітальня / Засідання клубу «Новорічне диво», Бібліотека філія №1

12.30 - Година пам’яті «І збережем навіки їх сліди…», Бібліотека філія № 3

13.00 - Зустріч з письменниками Смілянщини з нагоди 125-річчя від дня народження Тодося Осьмачки, Спеціалізована БФ для дітей ім. Т.Шевченка

14.30 - Засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

13 грудня

10.00 – Учбово-практичні заняття «Вивчення нових технік печворку», Бібліотека філія № 5

13.00 - Учбово практичні заняття «Вивчення технік декупажу», Бібліотека філія № 5

13.00 - Привітання ветеранів - ліквідаторів аварії на ЧАЕС, Будинок рад, мала зала

14.00 - Покладання квітів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Міський парк культури

14.30 - Урок корисних порад «Про справжніх лицарів і леді», Спеціалізована БФ для дітей  ім.Т.Шевченка

15 грудня

10.00 - Відкритий чемпіонат ДЮСШ "Олімп" з гімнастики спортивної, Заклад загальної середньої освіти № 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ