Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

26.03.2020 | 10:10

Рішенням виконавчого комітету призначено стипендію провідним спортсменам м. Сміла у розмірі 500,00 грн. кожному щомісячно на період з січня по червень 2020 року, а також будуть вручені відповідні сертифікати та нагороджені Грамотою виконавчого комітету міської ради:

1) Овчаренко Тетяна Сергіївна, за І-ше і ІІІ-тє місця у традиційних Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Меморіал Героя Радянського Союзу, професора О.В. Тканка», І-ше і ІІ-ге місця у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮСШОР, І-ше місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, два І-х і одне ІІІ-тє місця у відкритому командному чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики;

2) Шуляченко Антон Романович, за ІІ-ге місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное;

3) Силка В’ячеслав Віталійович, за ІІ-ге місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное;

4) Губанов Дмитро Сергійович, за ІІІ-тє місце у чемпіонаті України з вільної боротьби, ІІ-ге місце у ІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи Кам'янець-Подільського міського голови, І-ше місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, ІІІ-тє місце у Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби ім. Б. Хмельницького;

5) Дзюбан Анастасія Сергіївна, за І-ше місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «Спортивна надія України 2019», ІІ-ге місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників;

6) Рузієва Заріна Ілхомівна, за І-ше місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «Спортивна надія України 2019», ІІІ-тє місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників;

7) Кузьміна Єлизавета Володимирівна, за ІІ-ге місце у Чемпіонаті України з важкої атлетики;

8) Лавренко Назар Павлович, за І-ше місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв, І-ше місце у чемпіонаті України з хортингу;

9) Панасенко Костянтин Віталійович, за І-ше, ІІ-ге і ІІІ-тє місця у  ХІ Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате, два І-х, одне ІІ-ге і два ІІІ-х місця у Чемпіонаті України з годзю-рю карате;

10) Мозуль Ігор Андрійович, за І-ше і ІІІ-тє місця у Кубку Світу 2019 з хортингу, два І-х місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, ІІ-ге місце у Чемпіонаті України з хортингу;

11) Письменний Вадим Олександрович, за два І-х місця у Чемпіонаті Європи з хортингу;

12) Химич Артем Дмитрович за два І-ші місця у чемпіонаті Європи з хортингу,  І-ше місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв;

13) Коротич Анна Василівна, за три ІІ-х місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе»;

14) Стахурський Давид Олександрович, за  три І-х місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе»;

15) Суханов Олексій Сергійович, за два І-х місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе». 

Також відзначено одноразовою грошовою винагородою тренерів в сумі 1 тис. грн., які підготували провідних спортсменів-стипендіатів м. Сміла, буде вручено відповідний сертифікат та нагороджені Грамотою виконавчого комітету міської ради:

1) Чернявська Катерина Миколаївна, тренер-викладач з легкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»;

2) Панчоха Марина Іванівна, керівник гуртка «Вольнік»  Будинку дитячої та юнацької творчості;

3) Кириленко Юрій Мусійович, керівник гуртка «Веслування» Будинку дитячої та юнацької творчості;

4) Баєв Сергій Миколайович, тренер-викладач з важкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»;

5) Левченко Анатолій Михайлович, тренер-викладач з хортингу Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», керівника спортивного клубу  «Прайд»;

6) Пітенко Сергій Анатолійович, тренер-викладач Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх»;

7) Дем’яненко Ніна Трохимівна, тренер обласного регіонального центру «Інваспорт».

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ