12.04.2018 | 13:20

І. Загальні положення

Міський конкурс творчих робіт  «Мамо, ти моя колиска» (далі - Конкурс) проводиться згідно з Законом України від 05.02.1993 № 2998-ХІІ «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України», Указу Президента України  від 13.10.2015 № 580/2015 «Про Стратегію розвитку національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» управлінням освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради з метою створення умов для самореалізації творчої особистості, родинного виховання, популяризації моральних і культурних цінностей сім’ї, утвердження позитивного іміджу жінки – матері, жінки - берегині, поглиблення патріотичного виховання молодого покоління.

ІІ. Мета і завдання Конкурсу

Головною  метою  Конкурсу  є  виявлення  та  розкриття  художніх  здібностей  та  обдарувань  підростаючого  покоління,  підтримка  творчо  обдарованих дітей та молоді, як  важливого  чинника  консолідації  суспільства,  активізація родинного та патріотичного виховання молодого покоління.

Завданнями конкурсу є:

• виявлення та підтримка юних обдарованих художників, фотохудожників;
  • виховання любові та поваги до жінки, матері;
  • засвоєння національної культурологічної спадщини та використання її надбань у своїй творчості;

стимулювання творчості юних талантів шляхом оприлюднення їхніх творів у засобах масової інформації та Інтернет - ресурсах.

ІІІ. Організатори Конкурсу

Організатор Конкурсу:

• Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.

Співорганізатори Конкурсу:

•  Відділ культури; навчальні заклади міста; позашкільні навчальні заклади міста

ІV. Умови і порядок проведення Конкурсу

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конкурсу покладається на відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради. До участі в його організації та проведенні можуть залучатися громадські організації та об’єднання громадян, благодійні фонди, меценати.

У Конкурсі беруть участь художники та фотохудожники віком від 14 до 21 року, які проживають у м. Сміла.

Для участі подаються творчі роботи (малюнки та фотороботи), що відповідають тематиці Конкурсу.

Роботи оцінюватимуться за такими номінаціями:

1) Художня творчість: роботи виконується на папері формату А-4, в довільній техніці. До роботи додаються такі дані:  1 рядок – назва роботи;  2 рядок - ім’я та прізвище, кількість повних років, 3 рядок –  навчальний заклад, клас;  4 рядок – творчий керівник. Матеріали надавати у файлах та папці. Журі оцінює: якість роботи, креативність, відповідність тематиці та умовам Конкурсу.

2) Фотороботи: робота виконується на глянцевому фотопапері формату А3, А4, високої якості зображення. До роботи додаються її назва та дані про автора, а саме: 1 рядок – ім’я та прізвище, 2 рядок – кількість повних років, 3 рядок – навчальний заклад, 4 рядок – творчий керівник. Фотографії з незвичних ракурсів та з цікавою композицією та перспективою вітаються. Один автор надає не більше 3-х фотографій. Матеріали надавати у файлах та папці. Журі оцінює: якість роботи, креативність, відповідність тематиці та умовам Конкурсу.

Надані на Конкурс матеріали повертаються на вимогу авторів.

Творчі роботи направляються до журі Конкурсу до 20.04.2018 за адресою: м. Сміла, вул. Перемоги, 18, ІІ поверх, відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, контактний телефон: 4-50-96.

Виставка робіт учасників Конкурсу організовується в міському будинку культури або міській бібліотеці.

Визначення переможців  у трьох вікових категоріях:  14-15 років, 16-18 років, 19-21 рік.

Засідання журі з визначення переможців Конкурсу – до 01.05.2018, після чого підсумки проведення Конкурсу оприлюднюються.

Переможці Конкурсу можуть надалі запрошуватися для участі в міських тематичних мистецьких заходах.

V. Нагородження та фінансування

Переможці Конкурсу визначаються  окремо в кожній номінації  та віковій категорії, нагороджуються за І, ІІ, ІІІ місця грамотами управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради та пам’ятними подарунками, їх творчі керівники – подяками управління освіти, молоді та спорту.

Фінансування здійснюється за рахунок відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Газета Сміла