ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

14.02.2020 | 08:20

Днями в ЗМІ було поширено інформацію щодо небажання керівництва Черкаської обласної державної адміністрації фінансувати комунальні дороги міста Черкаси.

Хочу трохи прояснити поточну ситуацію з об`єктами дорожнього будівництва в 2020 році.

Сформований перелік доріг, які відремонтуємо у 2020-му, спрямований на розгляд до Укравтодору.

Перелік складали на основі пропозицій від районів та об’єднаних територіальних громад.

Ключове завдання – забезпечити проїздність до шкіл, медичних установ та соціально важливих об’єктів. Ситуація в деяких районах через багаторічний брак фінансування у вкрай запущеному та критичному стані.

На кожен район спрямовано коштів приблизно 20 млн грн. Пропорційно протяжності місцевих доріг загального користування в межах району.

Очікуваний розмір субвенції – 733 млн грн.

Окремо, в межах субвенції, заплановано спрямувати додатково кошти на комунальні дороги населених пунктів с. Жаботин та в м. Сміла.

Хочу звернути увагу, що в районах області є ділянки, які роками не ремонтувалися, тому залишити без доїздів до важливих соціальних об’єктів новостворені громади ми не можемо.

Дорожня ситуація в області – критична. Впевнений, нашу позицію зрозуміють всі свідомі черкащани.

Тепер безпосередньо щодо Черкас.

Цього року взяли на баланс більше кілометра дороги на в’їзді в місто зі сторони Сміли. На жаль, до трагічної ДТП утримувача цієї ділянки місцеві чиновники знайти не могли.
Ми не шукали крайніх, ухвалили відповідальне рішення і забезпечили фінансування її ремонту майже на 17 млн грн.

Також обласна адміністрація на найближчу сесію спрямує на розгляд депутатів звернення щодо перерозподілу коштів обласного дорожнього фонду області на місто в розмірі 30 млн грн.

Саме така сформульована заздалегідь домовленість була із владою міста. Тому дивно, що саме зараз це питання стало об’єктом політичних маніпуляцій.

Прес-служба ОДА

9 серпня

16.00 V тур Першості Черкаської області з футболу серед аматорських команд першої ліги, Стадіон "Авангард"

covid-19