13.04.2018 | 12:52

12 квітня 2018 року при виконавчому комітеті Смілянської міської ради   відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Тижня охорони праці в м.Сміла з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні.

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

На виконання Плану заходів з підготовки та проведення у 2018 році Тижня охорони праці в Черкаській області з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні, затвердженого наказом управління Держпраці у Черкаській області, при виконавчому комітеті Смілянської міської ради 23.03.2018 утворено Організаційний  комітет  з  підготовки  та  проведення  Тижня  охорони  праці  в місті та затверджено план заходів.

До складу Оргкомітету ввійшли посадові особи структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, зокрема: управління праці та соціального захисту населення, управління освіти, молоді та спорту; представник Смілянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області, громадської організації «Колегія підприємців», координаційної ради профспілок міста.

Відповідно до Плану заходів з  підготовки  та  проведення  Тижня  охорони  праці  в місті в навчальних закладах проведено конкурси дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Під час засідання члени Організаційного комітету з підготовки та проведення Тижня охорони праці в місті, обговорили конкурсні роботи та визначили переможців.

На наступному засіданні Оргкомітету, яке заплановано на 27 квітня 2018 року переможцям конкурсу будуть вручені подарунки та всім учасникам  оголошені подяки за участь у конкурсі.

На сьогодні, Оргкомітетом продовжується робота з виконання Плану заходів з  підготовки  та  проведення  Тижня  охорони  праці  в м.Сміла з нагоди  Всесвітнього дня охорони праці в Україні.

Газета Сміла

ТЕЛЕРАДІОМОВНА СТУДІЯ "ТЯСМИН”