ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

07.07.2020 | 08:45

Жителі мікрорайону Нова Гречківка (квартком № 21) ще на початку літа вирішили благоустроїти мальовниче місце на березі Тясмина, де дітвора та дорослі відпочивають, загорають та плигають до річки. Залучивши кошти підприємців-жителів кварткому та зібрані громадою кошти, скориставшись допомогою депутатів обласної ради, активні мешканці кварткому під керівництвом Олени Варламової організували роботи  по завезенню декількох машин піску, очистці прилеглої території та берегу. Як відомо: хто вміє працювати, той вміє і відпочивати. Завершення робіт припало на цікаве свято, яке з давніх часів відзначають у нашій місцевості - свято Івана Купала.

Важливий момент - і символічна червона стрічка перерізана найактивнішими учасниками благоустрою території. Окрасою свята став виступ народного самодіяльного хору "Родовід" клубу мікрорайону Гречківка під керівництвом Людмили Хавренок.

Голова кварткому Марія Костенко та присутній на святі міський голова Олексій Цибко подякували жителям кварткому за їх небайдужість, активну участь в облаштуванні зони відпочинку жителів Нової Гречківки та вручили Подяки виконавчого комітету. Міський голова Олексій Цибко та секретар ради Віктор Федоренко завітавши на свято, привезли дітворі морозиво, - хоча ним і дорослі із задоволенням поласували у спекотну погоду.

І звичайно, на завершення присутні жителі скуштували смачної каши, звареної гарною господинею - головою кварткому Марією Костенко.

13 серпня

14.30 Засідання виконавчого комітету міської ради, Мала зала Будинку рад