Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

26.03.2020 | 12:07

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, яка склалася в зв’язку з епідемією коронавірусу в країні, Служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради нагадує про відповідальність батьків за збереження життя і здоров'я дітей, забезпечення їх належного виховання і утримання.

Відповідно до   статті  12 Закону України «Про охорону дитинства» виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки або особи, які їх замінюють, мають право і зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.

Батьки повинні пам’ятати, що вони не мають права допускати проявів асоціальної поведінки, проявів домашнього насильства, особливо в присутності дитини, за що передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Та найстрашніша та шкода, яку наносять батьки  своїми асоціальними вчинками (вживання алкоголю, наркотиків, сварки, у тому числі із застосуванням сили,  нецензурна лексика, моральний тиск , приниження гідності членів сім'ї та ін.) , не думаючи про наслідки своєї протиправної поведінки для несформованої психіки дітей.

В будь-якій  сім'ї  може статися непередбачувана ситуація щодо дітей , адже  карантин, особливо, довготривалий,  може бути  серйозною загрозою для внутрішньосімейних стосунків або принаймні для нервової системи батьків. Як стверджують психологи, сучасній людині складно перебувати в ізоляції, що це стосується не лише обмеження пересування, соціальних контактів, роботи, відпочинку, хобі. Проте, основним випробуванням є перебування 24 години на добу усіх членів сім’ї разом.

З одного боку,  батьки мають більше вільного часу для спілкування з власними дітьми, з іншого боку  - як батькам організувати дозвілля власних дітей, які не завантажені школою, гуртками, домашніми завданнями,  обмежені у спілкуванні з однолітками?

Батькам не варто:

  • залякувати дітей, тримати їх у страху  перед загрозою захворювання;
  • різко починати виховувати, або «перевиховувати» своїх дітей, що лише забере багато сил, здоров'я і часу та зіпсує відносини сім’ї;
  • примушувати дітей «використовувати час з користю, не байдикувати», робити те, що здається за потрібне дорослим, а не дитині;
  • проявляти байдужість до емоцій та переживань дітей,не звертати уваги на зміни їх настрою, що призводить до непорозумінь  між дорослими та дітьми.

Батькам необхідно:

  • надати дитині інформацію про коронавірус  відповідно до її віку, розповісти про засоби захисту та правила безпечної поведінки в умовах карантину, та самим цих правил дотримуватися, адже батьки є прикладом для свої дітей;
  • розділити права та обов'язки кожного члена сім'ї на час карантину, незалежно від віку;
  • розуміти емоції дитини в умовах стресу, підтримувати свій позитивний емоційний настрій за будь-яких обставин і передавати його дітям;
  • по можливості організувати звичне для дитини й для себе спілкування, розваги та гуртки в онлайн режимі.

                                                                                                   

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

9 серпня

16.00 V тур Першості Черкаської області з футболу серед аматорських команд першої ліги, Стадіон "Авангард"

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ

 

covid-19

 

 

 

 

NSZU